Borderlands 3 znika z Epic Games Store. Problemem jest wyprzedaż

Borderlands 3 znika z Epic Games Store. Problemem jest wyprzedaż

Borderlands 3 znika z Epic Games Store. Problemem jest wyprzedaż
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
20.05.2019 13:57

Duża wyprzedaż, jaka rozpoczęła się w zeszłym tygodniu na Epic Games Store szybko przyciągnęła uwagę graczy. Taniej można kupić również gry przedpremierowo, w tym “Borderlands 3”, co nie spodobało się deweloperom.

Epic Games Store w zeszłym tygodniu rozpoczął swoją pierwszą dużą wyprzedaż, w której poza obniżką cen regularnych kupujący mogą otrzymać 40 zł zwrotu za zakup gry powyżej 59,99 zł. Taka akcja promocyjna nie przypadła do gustu niektórym deweloperom, stąd zaczęli oni usuwać swoje gry z Epic Games Store.

“Borderland 3” i inne tytuły znikają z Epic Games Store

“Borderlands 3” to nie jedyny tytuł, który został usunięty przez twórców ze sklepu. Podczas wyprzedaży zostały wycofane ze sprzedaży gry: “Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2” oraz “Oxygen Not Included”. Zniknęły również ze sklepu produkcje Ubisoft, chociaż oficjalnym powodem jest problem z synchronizacją kont Uplay i Epic Games.

Epic Games podniósł również ceny niektórych tytułów, które znalazły się na wyprzedaży, co może spowodować następną falę krytyki skierowaną w kierunku Epic Games.

Gra “Borderlands 3” nadal nie jest dostępna w innych formach dystrybucji, dlatego fani serii będą musieli poczekać z jej zakupem aż ponownie wróci do sklepu Epic Games. 2K zapewnia jednak, że ci gracze, który kupili grę po cenie promocyjnej na Epic Games Store, otrzymają swoje kopie w dniu premiery tytułu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)