Bondowski telefon tylko w Orange

Bondowski telefon tylko w Orange

Bondowski telefon tylko w Orange
22.10.2008 12:32, aktualizacja: 22.10.2008 12:50

Orange wprowadza limitowaną edycję Sony Ericsson C902
Cyber-shotTM Titanium Silver, telefonu używanego przez Jamesa Bonda w
najnowszym filmie QUANTUM OF SOLACE. Na polskim rynku telefon będzie
dostępny tylko w ofercie Orange

Orange wprowadza limitowaną edycję Sony Ericsson C902 Cyber-shot Titanium Silver, telefonu używanego przez Jamesa Bonda w najnowszym filmie QUANTUM OF SOLACE. Na polskim rynku telefon będzie dostępny tylko w ofercie Orange

Limitowaną edycję telefonu będzie można kupić w Salonach Orange oraz w sklepie internetowym na www.orange.pl. Będzie dostępny z taryfami abonament i mix, w cenie zależnej od rodzaju wybranej oferty i czasu trwania umowy z operatorem. Jak zawsze w Orange klienci e-sklepu na stronie www.orange.pl skorzystają z dodatkowych prezentów i jeszcze korzystniejszych cen.

Obraz
© SonyEricsson C902 Titanium Silver

Wraz z telefonem, w specjalnym opakowaniu z wizerunkiem Bonda klienci dostaną kartę pamięci o pojemności 1 GB oraz ekskluzywne gadżety multimedialne związane z filmem - między innymi: dzwonek, wygaszacze ekranu, tapetki oraz zwiastun najnowszej produkcji o agnecie 007.

Sony Ericsson C902 Cyber-shot Titanium Silver jest nowoczesnym telefonem o wielu nowatorskich rozwiązaniach i dużych możliwościach. W filmie jest używany przez sławnego szpiega do szybkiego i dokładnego fotografowania dokumentów oraz wypełnienia innych zadań związanych z misją. Pozwala mu wysyłać do centrali MI6 zdjęcia wysokiej rozdzielczości, aby na ich podstawie można było zidentyfikować wrogów 007. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w telefonie doskonałego aparatu fotograficznego o rozdzielczości 5 MPix, z unikalną wysuwaną osłoną obiektywu oraz funkcją wykrywania twarzy. Wysoką jakość zdjęć zapewnia technologia Photo flash, dzięki której można wykonać je nawet przy słabym oświetleniu. Za łatwą obsługę odpowiadają świecące ikony dotykowe oraz intuicyjne menu zapewniające dostęp do wszystkich funkcji aparatu.

Szpiegowskiego wyposażenia dopełniają funkcje: BestPic, która pozwala na wykonanie serii zdjęć ruchomego obiektu i wybranie najlepszego z nich oraz PictBridge, służąca do wykonania wydruków zdjęć bez konieczności użycia komputera

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)