BlueFit - inteligentna butelka wody

BlueFit - inteligentna butelka wody

BlueFit - inteligentna butelka wody
Źródło zdjęć: © www.nowinki.net
07.10.2013 11:01

Nawodnienie organizmu wpływa na wiele rzeczy: zdrowie, tempo metabolizmu, a więc też możliwość utraty wagi, sprawność umysłową i zdolność do wysiłku fizycznego. Większość z nas ma chroniczny problem z regularnym piciem wody, przez co stajemy się zdecydowanie mniej efektywni. BlueFit to butelka, współpracująca bezpośrednio z telefonem, która skutecznie rozwiązuje ten problem.

BlueFit pomaga utrzymać odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, nawet wtedy, gdy jesteśmy pochłonięci zupełnie czymś innym. Dzieje się tak dzięki temu, że kontroluje ilość wypijanej wody, a także wylicza zapotrzebowanie na nią, aby móc funkcjonować na najwyższych obrotach.

Jak dokładnie działa BlueFit? Aplikacja w telefonie zbiera informacje dotyczące m.in. wieku, wagi, płci, temperatury i na ich podstawie generuje program nawodnienia. Podczas korzystania z butelki, rejestruje ilość spożywanej wody i wysyła dane do telefonu (a także do chmury). Dzięki temu może sprawdzać poziom nawodnienia organizmu, określać cele i tworzyć wykresy obrazujące ten stan w czasie. Kiedy poziom nawodnienia w organizmie spada, aplikacja za pomocą różnych sygnałów (dźwięku, alarmu świetlnego, powiadomień w telefonie) informuje o potrzebie wypicia kolejnej porcji wody. Pozwala także na śledzenie zagubionej butelki.

Cena: 4. dolarów na terenie USA

Obraz
© (fot. www.nowinki.net)

Źródło: BlueFit - inteligentna butelka wody

Oficjalne wydanie internetowe: http://www.nowinki.net

Źródło artykułu:nowinki.net
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)