Trwa ładowanie...

BlackBerry Venice z Androidem na pierwszym filmie

To już jest pewne. Po całej masie plotek i spekulacji, ostatecznie potwierdziło się jakoby Blackberry stworzył smartfona z Androidem i wysuwaną klawiaturą. Do sieci trafił pierwszy film, na którym widzimy Blackberry Venice w całej okazałości. Czego nowego się dowiedzieliśmy?
Share
BlackBerry Venice z Androidem na pierwszym filmie
Źródło: YouTube / Android Authority
d1gzz26

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, kanadyjski producent postawił na Androida. Telefon odblokujemy m.in. za pomocą dwukrotnego stuknięcia w ekran. Po scrollowanym góra-dół menu możemy się przemieszczać za pomocą klawiatury QWERTY, która działa jak touchpad. Wystarczy przejechać palcem po klawiszach, aby przesuwać listę zainstalowanych aplikacji. Jest to rozwiązanie znane z BB Passport. Gwarantuje to lepszy komfort użytkowania przy korzystaniu ze smartfona (przeglądanie dokumentów, stron internetowych) przy wysuniętej klawiaturze.

Więcej o BB Venice możecie dowiedzieć się z naszych poprzednich artykułów: - Blackberry Venice: z Androidem i zagiętym ekranem jak w S6 edge

U dołu uwagę zwraca spory głośnik, zajmujący cała szerokość urządzenia. Ciężko z kolei wywnioskować po obejrzeniu filmu czy wyświetlacz rzeczywiście jest lekko zaokrąglony jak w smartfonie Samsung Galaxy S6 edge. Niemniej jednak, już wiemy, że Blackberry Passport to nie legenda –. jest to gotowy produkt, który teraz powinien jedynie zostać oficjalnie zaprezentowany przez producenta. Czekamy na informacje dotyczące premiery, dostępności i cen.

d1gzz26

W ramach przypomnienia, oto nieoficjalne parametry techniczne urządzenia:

• 5,4-calowy ekran QHD
• procesor Snapdragon 808 1,8 GHz
• 3 GB RAM
• 32 GB pamięci wewnętrznej
• Kamery o rozdzielczości 5 i 18 MPix
• Android 5.1.1 Lollipop

_ SŁK _

To jest ciekawe! Jedyny tak zaawansowany smartfon. Czy jest wart tych pieniędzy?

d1gzz26

Podziel się opinią

Share
d1gzz26
d1gzz26
Więcej tematów