Biedronka: do sprzedaży trafi inteligentny robot do sprzątania za ułamek ceny konkurencji

Biedronka: do sprzedaży trafi inteligentny robot do sprzątania za ułamek ceny konkurencji
Źródło zdjęć: © Mat. prasowe
Grzegorz Burtan

12.11.2018 12:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Inteligentny robot sprzątający trafi do sklepów sieci Biedronka już 13 listopada. Taki sprzęt ułatwia domowe porządki i pozwala zaoszczędzić czas.

Robot sprzątający Smart marki Hoffen to urządzenie, które pozwoli szybko odkurzyć i posprzątać podłogi. Posiada 3 główne tryby pracy – każdy z możliwością regulacji prędkości oraz czasu odkurzania. Robot pozwala zaprogramować godzinę oraz dzień tygodnia automatycznego rozpoczęcia pracy, dzięki czemu mieszkanie lub konkretne pomieszczenie mogą być czyste zawsze po naszym przyjściu z pracy do domu, bądź nad ranem po śnie.

Swoją efektywność zawdzięcza 3 szczotkom sprzątającym, które wybierają brud nawet z rogów i trudno dostępnych miejsc oraz dostosowaniu do pracy na różnych powierzchniach (płytki, wykładzina, dywan, panele). Robota wyposażono w 5 par czujników wykrywania przeszkód, dzięki czemu z łatwością je identyfikuje i omija.

Robot Smart - możliwości

Ponadto pokonywanie płaskich progów nie stanowi dla robota problemu. Skuteczność, a także użyteczność robota zwiększa pojemnik na brudy o wielkości aż 0,6 litra oraz filtr HEPA o wysokiej skuteczności filtrowania. Co więcej, ciągły czas pracy urządzenia wynosi nawet do 90 minut, po których odkurzacz automatycznie wraca do bazy ładującej. Czas jednego cyklu, czyli sprzątanie i pełne ładowanie trwa jedynie do 4,5 godzin. Za długi czas pracy urządzenia odpowiada pojemny akumulator litowo-jonowy o pojemności 2200 mAh.

Robotem można sterować i programować go za pomocą pilota dołączonego do zestawu lub z poziomu dotykowego panelu na odkurzaczu. Czytelny wyświetlacz LCD poinformuje nas o poziomie naładowania oraz pozostałym czasie pracy.

W zestawie znajdują się: stacja ładująca z zasilaczem, pojemnik na zanieczyszczenia, pilot, zapasowy filtr HEPA oraz zapasowa para szczotek. Produkt dostępny będzie w cenie 399 zł w sklepach sieci Biedronka

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (193)