Bezprzewodowe głośniki Jabra Solemate Max

Bezprzewodowe głośniki Jabra Solemate Max
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

09.12.2013 15:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jabra Solemate Max to bezprzewodowy głośnik, który umożliwia podłączanie urządzeń za pomocą Bluetooth i NFC. Tym co odróżnia ten głośnik od konkurencji mogą być elementy społecznościowe, zapewniane przez aplikację Jabra Sound App. Niestety za słuchanie muzyki bez użycia kabli przyjdzie nam zapłacić prawie 1700 zł.

Jabra Solemate Max to dwa głośniki wysokotonowe, dwa niskotonowe oraz specjalnie opracowane wyjście liniowe na głośniki „bass slave”. Wysoka jakość dźwięku ma być zapewniona przez technologie Dolby Sound Space Expander. Głośnik posiada baterię do wielokrotnego ładowania, która powinna wystarczyć na 1. godzin słuchania muzyki.

Przydatnym udogodnieniem okaże się też zapewne odporność gadżetu na kurz i wodę, co pozwoli zabrać głośniki w plener. Producent udostępnia też aplikację Jabra Sound App z funkcją Social Jukebox, która umożliwia m.in. tworzenie własnych list odtwarzania, słuchanie muzyki zapisanej w naszym profilu YouTube czy dzielenie się utworami ze znajomymi na stronach Evite i Facebook.

Cena: 1699 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)