BanClock - "złośliwy" budzik na monety

BanClock - "złośliwy" budzik na monety

BanClock - "złośliwy" budzik na monety
Źródło zdjęć: © rakuten.co.jp
03.10.2008 10:38, aktualizacja: 03.10.2008 14:20

Chyba nikt nie lubi porannego wstawania, jednak jeśli nie chcemy się spóźniać ważny jest skuteczny budzik. Na rynku pojawiła się nowość - budzik z funkcją skarbonki...

Chyba nikt nie lubi porannego wstawania, jednak jeśli nie chcemy się spóźniać ważny jest skuteczny budzik. Prezentowaliśmy już rozmaite urządzenia, których alarmy wymuszały na nas zerwanie się z łóżka. Niektóre były mniej, a inne bardziej "złośliwe". Tym razem producent wpadł na ciekawy pomysł, dzięki któremu będziemy dodatkowo zmuszeni oszczędzać pieniądze.

_ BanClock _ to nowy budzik w kształcie sześcianu pełniący również funkcję skarbonki. Gdy zostanie uruchomiony alarm mający zmusić nas do wstania z łóżka jedynym sposobem na jego wyłączenie będzie wrzucenie monety. Budzik wygląda bardzo stylowo. Dostępny jest w pięciu kolorach –. czerwonym, żółtym, niebieskim czarnym oraz białym. Posiada elegancki wyświetlacz prezentujący aktualną datę i czas oraz ustawioną przez nas godzinę alarmu. Jego wymiary to 10 cm x 10 cm x 10 cm. Skarbonka pomieści nawet do 100 monet.

Budzik _ BanClock może okazać się świetnym pomysłem na prezent. Jego cena to 59,99 dolarów _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)