AVG AntiVirus Free 8.0

AVG AntiVirus Free 8.0

AVG AntiVirus Free 8.0
Źródło zdjęć: © AVG
30.04.2008 09:30

AVG Technologies udostępnia AVG AntiVirus Free 8.0,
najnowszą wersję popularnego i często używanego oprogramowania
zapewniającego bezpieczeństwo w sieci. Nowa wersja umożliwia ochronę
przed oprogramowaniem szpiegującym korzystając z najnowszego silnika do walki ze złośliwym oprogramowaniem

AVG Free zapewnia pełną ochronę przed wirusami oraz oprogramowaniem szpiegującym, nowa wersja posiada dodatkowo komponent dbający o bezpieczeństwo wyszukiwania - safe search znajdujący się w module LinkScanner®, wbudowany w całkowicie nowy pasek AVG Security Toolbar.

Darmowy produkt nie zawiera aktywnej ochorony safe-surfing (ochrona przed atakami typu drive-by) z pełnego modułu LinkScanner zawartego w komercyjnych wersjach produktów AVG, jak również nie zawiera rozbudowanej ochrony przed hakerami, spamem, atakami typu phishing i nieuprawnionymi próbami ściągania plików podczas korzystania z komunikatorów internetowych, jak również pochodzącymi z przyjaznych na pierwszy rzut oka źródeł. Darmowy produkt nie zawiera również całodobowego wsparcia email dostępnego w komercyjnych produktach.

AVG Free 8.0 jest przeznaczony do zastosowań niekomercyjnych na pojedynczych komputerach działających na Windows 2000+SP4. XP+SP2 i Vista. Początkowo produkt będzie dostępny w wersji anglojęzycznej, wersja japońska pojawi się tydzień później, a inne wersje językowe pojawią się w najbliższych miesiącach.

AVG nie zapewnia wsparcia technicznego dla darmowej wersji swojego oprogramowania, utrzymuje natomiast stronę oraz forum dla użytkowników pod adresem http://free.avg.com, umożliwiające wzajemną wymianę porad. Zainteresowani użytkownicy mogą pobrać oprogramowanie AVG pod tym adresem, lub z innych stron z darmowym oprogramowaniem, takich jak CNet Download.com
»

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)