Aster przyspiesza swoje pakiety internetowe

Aster przyspiesza swoje pakiety internetowe

Aster przyspiesza swoje pakiety internetowe
02.06.2009 19:47, aktualizacja: 03.06.2009 00:05

Aster zwiększa szybkość dostępu do Internetu. Abonenci będą mogli korzystać z szybszego pobierania danych bez zmiany dotychczasowych opłat.

Zmiana prędkości obejmie użytkowników pakietów TwójNet (wzrost o 256 kB/s w dzień - do 0,5 Mb/s), TwójNetPlus (wzrost w dzień o 256 kB/s - do 1 Mb/s) oraz TwójDom (wzrost w dzień o 1 Mb/s - do 4 Mb/s). Z nowych parametrów będą mogli korzystać zarówno nowi jak, i obecni abonenci. Od 1. czerwca dostęp do szybszego Internetu będą mogli uzyskać nowi użytkownicy (z chwilą instalacji łącza w lokalu) a od 1. lipca - pozostali abonenci. W tym ostatnim przypadku konieczne będzie samodzielne, ponowne uruchomienie modemu (tzn. odłączenie i ponowne podłączenie zasilania).

_ Staramy się na bieżąco dostosowywać prędkość Internetu do potrzeb naszych klientów i rosnącego ruchu w sieci. Zwiększenie szybkości pobierania danych oznacza w praktyce większy komfort korzystania z zasobów globalnej sieci www. Abonenci Aster mogą korzystać z szybszego Internetu bez zmiany dotychczasowych opłat _ - powiedziała Joanna Pasynkiewicz, wiceprezes Astera.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)