Apple chce przenieść iPhone Maps na następny poziom

Apple chce przenieść iPhone Maps na następny poziom

Apple chce przenieść iPhone Maps na następny poziom
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
02.12.2009 14:54, aktualizacja: 03.12.2009 14:03

Ostatnio ujawniona informacja dotycząca wolnego stanowiska w Apple sugeruje, że Cupertino ma jakieś plany w związku z funkcjonalnością GPS i powiązanymi aplikacjami z mapami. Apple poszukuje obecnie programisty “ze znajomością zagadnień związanych z mapami, nawigacją, GPS i usługami opartymi na lokalizacji”. W opisie stanowiska Apple stwierdza, że pracownik będzie pracował nad iPhone Maps i innymi usługami lokalizacyjnymi na iPhone’a oraz iPoda touch.

Przedstawiciele Apple twierdzą, że chcą przenieść iPhone Maps na następny poziom, sugerując tym samym, że chcą się odciąć od dotychczasowych rozwiązań dostarczanych przez Google i samodzielnie zacząć tworzyć swoje oprogramowanie nawigacyjne.

Google ostatnio zaktualizowało swoją mobilną aplikację z mapami, która ma teraz umożliwiać dokładną nawigację i wiele innych usprawnień. Niestety aktualizacji została poddana aplikacja przeznaczona dla Androida. Nie został natomiast podany żaden termin, w którym możnaby się było spodziewać podobnej aktualizacji dla iPhone’a.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)