Aplikacje foto na Windows Phone?

Aplikacje foto na Windows Phone?

Aplikacje foto na Windows Phone?
Źródło zdjęć: © WP.PL
19.02.2013 12:33, aktualizacja: 21.03.2013 22:42

Prawie każdy słyszał o aplikacji Instagram, która umożliwia w prosty sposób poprawianie naszych zdjęci i nadawanie im artystycznego wyrazu. Instagram jest jednak dostępny tylko na iOS i Androida, a użytkownicy Windows Phone muszą się póki co obejść smakiem. Nie oznacza to, że na Windows Phone nie ma innych, ciekawych aplikacji fotograficznych. Oto kilka najciekawszych.

*Fhotoroom *to aplikacja, która zmienia telefon w mobilne studio do edycji fotografii. Oferuje 1. efektów edycji i ponad 50 ciekawych filtrów. Ułatwia też dzielenie się zdjęciami przez SkyDrive, czy portale Flickr, Facebook, Twitter oraz serwis Tumbler. Aplikacja Fhotoroom otrzymała tytuł „Najlepszej Aplikacji Fotograficznej 2012” w ramach Community App Awards. Cena: bezpłatne.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Aplikacja ProShot umożliwia podczas fotografowania kontrolę najważniejszych funkcje aparatu, w tym: czasu migawki, czułości ISO, balansu bieli, kompensacji ekspozycji i ostrości. Umiejętne sterowanie tymi funkcjami pozwoli osiągnąć ciekawe efekty i zamienić aparat telefoniczny w poręczne narzędzie foto. Cena: 6,9. zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

*Lomogram *to, jak sama nazwa wskazuje, aplikacja dla fanów kultowego aparatu analogowego Lomo. Oferuje ponad 4. różnych filtrów i ponad 70 efektów oświetlenia oraz szeroki wybór ramek. Dzięki nim nawet zwykłe zdjęcia otaczającej nas codzienności, stają się wyjątkowe i zyskują niepowtarzalny retro-klimat. Przy pomocy aplikacji Lomogram zdjęcia można też odpowiednio wykadrować i gotowe wstawić na wybrany portal społecznościowy. Cena: bezpłatne.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Apict, czyli pstrykasz i masz! Aplikacja dla miłośników fotografii natychmiastowej, dzięki której telefon zamienia się w aparat Polaroid. Apict natychmiastowo zmieni zdjęcie w stylizowaną, cyfrową odbitkę, którą można dowolnie podpisać. Liczba funkcji jest ograniczona –. nie znajdziemy tu wyboru filtrów i czcionek – Apict wszystko robi za nas, ale właśnie w tym tkwił cały urok natychmiastowej fotografii analogowej. Całości dopełniają opcje dzielenia się ze znajomymi na najpopularniejszych portalach społecznościowych. Cena: 3,49 zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

ReadyClick! to przystosowana do smartfonów z systemem Windows Phone 8 aplikacja, która pozwala sterować aparatem przy pomocy głosu. Sprawdza się, gdy fotografujemy grupę osób lub chcemy uniknąć rozmycia obrazu. Wystarczy wydać komendę i zdjęcie gotowe. Aplikacja jest dostępna także w polskiej wersji językowej. Cena: 3,4. zł.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)