Amica PI6109WL - biała płyta indukcyjna

Amica PI6109WL - biała płyta indukcyjna
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

13.11.2012 16:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Amica PI6109WL to sterowana sensorowo indukcyjna płyta do zabudowy, która ma dokładnie takie same funkcjonalności jak jej czarny odpowiednik, wyróżnia ją natomiast kolor biały. Najważniejszą jej zaletą jest możliwość zasilania ze zwykłego gniazdka 230 V. To ważna funkcjonalność, ponieważ użytkownicy byli przyzwyczajeni dotychczas do tego, że płyty grzejne wymagają tzw. siły, czyli prądu trójfazowego, często niedostępnego w tradycyjnych mieszkaniach w blokach.

Sterowanie sensorowe płyty indukcyjne Plug & Play pozwalają na korzystanie z wielu funkcji: ustawienia mocy do dziewięciu poziomów, czasowego sterowania procesem gotowania, funkcji automatycznego zagotowania czy blokady włączenia przez dzieci. Wszystkie pola indukcyjne wyposażone są w funkcję Booster, która umożliwia zwiększenie mocy grzania pola, dzięki czemu potrawy przygotowywane są szybciej. System automatycznego zagotowania nadaje się do potraw wymagających najpierw szybkiego zagotowania, a następnie podgrzewania lub prażenia. Jest to odpowiednik gotowania na „wolnym ogniu”. Dzięki tej funkcji pole grzejne automatycznie obniża temperaturę po określonym czasie.

Przydatny może okazać się także wskaźnik ciepła resztkowego pól indukcyjnych. W chwili wyłączenia gorącego pola grzejnego sygnał „H”. (od ang. słowa „hot”) wskazuje, że pole jest gorące. Pozwala to uniknąć poparzeń, podobnie jak blokada włączenia pól grzejnych przez dzieci.

Amica PI6109WL:
Moc całkowita: 3.7 kW
Ilość pól grzejnych / palników: 4 szt.
18,0 cm pole indukcyjne Booster (1,8/2,8 kW)
18,0 cm pole indukcyjne Booster (1,8/2,8 kW)
22,0 cm pole indukcyjne Booster (2,3/3,0 kW)
22,0 cm pole indukcyjne Booster (2,3/3,0 kW)

Sugerowana cena detaliczna - 3919,00 złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także