Amerykański pilot: "UFO? Widywaliśmy je codziennie"

Amerykański pilot: "UFO? Widywaliśmy je codziennie"

UFO
UFO
Źródło zdjęć: © YouTube.com
16.05.2021 12:34

Porucznik Ryan Graves był pilotem amerykańskiej marynarki wojskowej. Podczas swojej służby latał głównie myśliwcem F/A-18 Hornet. Podczas wywiadu udzielonego telewizji CBS zdradził, że podczas służby, "bliskie spotkania trzeciego stopnia" przytrafiały mu się niemal każdego dnia.

Por. Graves w rozmowie z telewizją CBS wspominał lata 2015-2017. Z jego relacji wynika, że zobaczenie UFO nie było w jego pracy niczym nadzwyczajnym, a wręcz codziennością. Mało tego. Twierdzi, że podobnego zdania są jego byli koledzy i koleżanki z pracy.

Warto przy tym podkreślić, że określenie UFO w Stanach Zjednoczonych nie oznacza istot pozaziemskich, a niezidentyfikowany obiekt latający (z ang. unidentified flying object).

"Gdyby były to taktyczne odrzutowce z innego kraju, byłby to poważny problem. Ale ponieważ wygląda to nieco inaczej, nie jesteśmy skłonni spojrzeć i przyznać, z czym mamy do czynienia. Ignorujemy fakt, że one tam są i obserwują nas każdego dnia" – mówi Graves.

Były pilot przyznaje, że sam do końca nie wie, czym te obiekty mogły być. Nie wyklucza tajnej technologii testowanej przez rząd USA, co w pewnym stopniu tłumaczyłoby ignorowanie zgłoszeń przez jego zwierzchników. Ale nie ma też pewności czy nie są to zaawansowane urządzenia szpiegowskie Rosji czy Chin.

Wszelkie doniesienia, a tych mieliśmy przecież ostatnio prawdziwy wysyp, mają wiele cech wspólnych. Informują o urządzeniach wykonujących manewry, niemożliwe do wykonania przez znane obecnie technologie.

Telewizja CBS dodaje, że rewelacje por. Gravesa pojawiają się na miesiąc przed publikacją rządowego raportu, dotyczącego obserwacji niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (140)