Allegro: nowe logo, a wkrótce nowy wygląd

Allegro: nowe logo, a wkrótce nowy wygląd
Źródło zdjęć: © Internetstandard.pl

05.05.2009 18:30, aktual.: 06.05.2009 10:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Allegro poinformowało o wprowadzeniu nowego logotypu serwisu. Oficjalna zmiana logotypu w całym serwisie nastąpi 12 maja. Nastąpi to równocześnie ze zmianą layoutu strony.

W tym roku Allegro obchodzi dziesiątą rocznicę swojego działania. Wg właścicieli serwisu to idealny czas dla dużych zmian w wyglądzie serwisu. Zostały one zapoczątkowane wprowadzeniem nowego, czytelniejszego układu zakładek w "Moim Allegro". Dziś Allegro daje możliwość przyjrzenia się odmienionemu logotypowi serwisu.

"_ Restylizacja logotypu - bo tak powinniśmy nazwać tę zmianę - ma na celu odświeżenie marki _ - mówi Marcin Tarent, Kierownik ds. Multimediów Allegro - _ "Nowe logo to pierwszy krok w kierunku stworzenia nowego Corporate Identity marki, zestawu reguł i wytycznych dotyczących jej podstawowych elementów identyfikacji. CI marki, która z jednej strony jest młoda i dynamiczna, a z drugiej posiada ugruntowaną, mocną pozycję na rynku musi być nowoczesne i wyjątkowe. Poprzez wprowadzenie unowocześnionego znaku chcemy dać się poznać jako marka lifestylowa, podążająca za nowościami." _

Dalsze zmiany w serwisie obejmą również jego stronę główną, formularz sprzedaży i listingi ofert. Ich wprowadzenie ma poprawić i ułatwić nawigację w ramach serwisu, oraz skrócić czasu obsługi konta.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także