Adr1ft - pierwszoosobowy symulator astronauty w stylu "Grawitacji"

Adr1ft - pierwszoosobowy symulator astronauty w stylu "Grawitacji"

Adr1ft - pierwszoosobowy symulator astronauty w stylu "Grawitacji"
Źródło zdjęć: © chip.pl
10.03.2015 15:54, aktualizacja: 10.03.2015 16:19

Jeśli marzyliście kiedykolwiek o locie w kosmos, spacerowaniu w przestrzeni i używaniu zaawansowanej technologii NASA - zapamiętajcie ten tytuł.

W powstającej na silniku Unreal Engine 4 grze Adr1ft będziemy mogli poczuć się niczym dr Ryan Stone w filmie Cuaróna "Grawitacja". Wcielając się w rolę astronauty z tymczasową amnezją, który ledwo odzyskał przytomność po wypadku na statku kosmicznym, będziemy starali się naprawić uszkodzenia i przeżyć zanim skończy się zapas tlenu. Poruszając się po wraku przy okazji będziemy badać przyczyny tajemniczej katastrofy.

Nie będzie to typowy horror, nie znajdziemy tu elementów walki z przeciwnikiem. Gonić nas będzie jedynie czas odmierzający uciekający zapas tlenu. Być może nie wszystkim spodoba się taki rodzaj gry.

Niewątpliwym plusem Adr1ft jest jednak fakt, że gra będzie wspierać rzeczywistość wirtualną - obsłuży Oculus Rift i niewykluczone, że również Morfeusza na PS4. Tytuł zadebiutuje latem na komputerach osobistych. W planach są także wersje dla konsol nowej generacji. Cała zabawa potrwa około 4 godzin, a będzie nas kosztować około 20-30 dolarów - zdradził developer.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Oto Windows 93! Jest NIESAMOWITY!!!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)