Adobe: Flex Builder dla każdego bezrobotnego programisty

Adobe: Flex Builder dla każdego bezrobotnego programisty

Adobe: Flex Builder dla każdego bezrobotnego programisty
Źródło zdjęć: © Adobe
26.02.2009 22:00, aktualizacja: 27.02.2009 09:36

Firma Adobe przygotowała niezwykle ciekawą ofertę dla wszystkich bezrobotnych programistów. Każdy kto udowodni, że jeszcze niedawno pracował w swoim zawodzie i został zwolniony otrzyma bezpłatną kopię programu Adobe Flex Builder. Ma to pomóc w zdobyciu nowych umiejętności i szybki powrót do aktywnego życia zawodowego.

Adobe Flex Builder to zintegrowane środowisko programistyczne dla języka Flex, który został zaprojektowany do tworzenia aplikacji WWW zawierających dużą ilość informacji wizualnych. Aplikacje te buduje się z części pisanych w języku znaczników MXML.

Program AFB może otrzymać każdy programista z dowolnego kraju na świecie. Wystarczy jedynie skontaktować się z odpowiednim przedstawicielem firmy Adobe, przedstawić krótko obecną sytuację oraz opisać swoje doświadczenie zawodowe. Po weryfikacji danych, kopia aplikacji zostanie przesłana do odpowiedniej osoby. W zestawie z Adobe Flex Builder programiści otrzymają również specjalną instrukcję pomocną w nauce obsługi programu.

Co więcej, po znalezieniu pracy nie trzeba oddawać darmowej kopii Adobe Flex Builder. Nauka środowiska programistycznego Flex może być kontynuowana przy pomocy bezpłatnej wersji aplikacji.
Aby uzyskać do niej dostęp należy skontaktować się np. z Andrew Shortenem - http://www.ashorten.com/contact/, przedstawicielem firmy Adobe.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)