Acer Aspire 5600U nowy komputer all-in-one

Acer Aspire 5600U nowy komputer all‑in-one

Acer Aspire 5600U nowy komputer all-in-one
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.08.2012 12:28, aktualizacja: 09.08.2013 12:29

Aspire 5600U to odmłodzona konstrukcja komputera typu All-in-One od Acera, o wyjątkowo cienkim profilu - poniżej 35 mm - i ekranie Full HD o przekątnej 23 cali. Komputer można też powiesić na ścianie.

W półprzezroczystej obudowie Aspire 5600. znajduje się dysk twardy, odtwarzacz DVD oraz wyświetlacz. W zestawie znajduje się także bezprzewodowa klawiatura i mysz, które także posiadają elementy z przezroczystego tworzywa. Komputer będzie wyposażany w procesory Intel Core i3 lub Core i5, a także w pamięć RAM do 8GB.

Zastosowany w komputerze Aspire 5600. wyświetlacz rozpoznaje jednoczesne dotknięcie w 10 punktach, a dzięki możliwości odchylenia ekranu o 60 stopi, korzystanie z interfejsu dotykowego staje się bardziej ergonomiczne i atrakcyjne.

Funkcje „Acer Instant on”. oraz „Acer Always Connect”, w połączeniu z opcjonalnym dyskiem SSD 20 GB umożliwiają szybkie wczytywanie danych oraz włączanie komputera. Dzięki funkcji „Acer Instant on” wznowienie pracy z trybu uśpienia trwa 1,5 sekundy. Gdy komputer Acer Aspire 5600U jest wyposażony w opcjonalny tuner telewizyjny, dzięki funkcji „Acer Instant on” czas włączania staje się konkurencyjny nawet w porównaniu z tradycyjnym telewizorem.

W porównaniu z konwencjonalnymi rozwiązaniami, funkcja „Acer Always Connect”. pozwala na szybsze nawiązywanie połączenia z Internetem. Gdy użytkownik jest zalogowany do konta pocztowego w programie Outlook oraz kont w serwisach Facebook i Twitter, zaktualizowane informacje są widoczne natychmiast po wznowieniu pracy komputera. Ponadto, funkcja „Acer Always Connect” umożliwia zdalne włączanie komputera Acer Aspire 5600U przy użyciu innego urządzenia, takiego jak smartfon.

Za efekty dźwiękowe odpowiada system głośników stereofonicznych oraz system Dolby Home Theater v4. a za jakość generowanego obrazu odpowiada karta graficzna Nvidia GeForce GT630M.

Na wyposażeniu znajduje się opcjonalny napęd Blu-ray Disc, wielofunkcyjny czytnik kart pamięci oraz opcjonalny tuner telewizyjny.

Dane techniczne Acer Aspire 5600U
Procesor Procesor Intel Core i3 lub i5 trzeciej generacji
Układ graficzny Nvidia GeForce GT630M
Pamięć RAM Maks. 8 GB, DDR3 1333 MHz, moduły SO-DIMM
Dysk twardy Maks. 1 TB, opcjonalnie dysk SSD 20 GB
Wyświetlacz / rozdzielczość 23”, rozdzielczość Full HD, format 16:9, czas reakcji 5 ms
Wejścia/wyjścia Dwa porty USB 3.0, trzy porty USB 2.0 z tyłu obudowy, wielofunkcyjny czytnik kart pamięci, gniazda słuchawkowe i mikrofonowe, optyczne gniazdo audio (TOSLink), gniazdo Ethernet (RJ-45), wejścia/wyjścia HDMI
Praca w sieci Karta WLAN z obsługą IOAC
Tuner TV Podwójny DVB-T, hybrydowy DVB-T, hybrydowy ATSC
Kamera internetowa 1080p Full HD, 2 megapiksele
Akcesoria Klawiatura i mysz

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)