AAA wiadro prądu na aukcji kupię

AAA wiadro prądu na aukcji kupię

AAA wiadro prądu na aukcji kupię
Źródło zdjęć: © Thinkstockphotos
28.05.2013 09:00, aktualizacja: 28.05.2013 09:15

Green SA rozpoczął sprzedaż energii elektrycznej na portalach aukcyjnych: Allegro oraz Ebay, choć na razie oferta ta skierowana jest do firm. Na aukcji można zaproponować swoją cenę, za jaką chcielibyśmy kupić energię. Dla osób, które nie chcą brać udziału w licytacji, jest możliwość zakupu energii w opcji "Kup teraz" i wynosi ona 289 zł netto za 1 MWh.

Okazuje się, że dzisiaj można kupić najtańszą energię dla swojej firmy na internetowych aukcjach nie wychodząc z domu czy biura. To nowy wymiar sprzedaży energii elektrycznej –. podkreśla Waldemar Gałkiewicz, wiceprezes zarządu Green SA. Chcąc obniżyć rachunki w firmie, możemy kupić energię dla swojej firmy na Allegro lub Ebay.

Cały proces, jak nas zapewniono, jest prosty i nie zajmuje wiele czasu. Po zakupie energii konsultant z Green SA kontaktuje się z kupującym i realizuje w jego imieniu wszystkie formalności związane ze zmianą dotychczasowego sprzedawcy. Przy kupnie dużych ilości energii będzie można liczyć na dodatkowe upusty podpisując umowę na dłuższy okres. Licytacja rusza od kwoty 24. zł netto. Natomiast dla osób, które chcą szybko sfinalizować zakup energii, jest opcja "Kup teraz" za kwotę 289 zł netto.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: "Windows 8 to 'druga Vista'"

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)