ZyXEL NSA325 - streaming multimediów do 75 MB/s

ZyXEL NSA325 - streaming multimediów do 75 MB/s

ZyXEL NSA325 - streaming multimediów do 75 MB/s
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
11.05.2012 14:12, aktualizacja: 17.05.2012 16:13

Serwery multimediów ZyXEL NSA300 umożliwiają wydajne współdzielenie plików multimedialnych

Serwer multimediów pomaga zarządzać wgranymi plikami i ułatwia ich obsługę. urządzenie wyposażone zostało w technologię transmisji strumieni danych (streaming do 7. MB/s) oraz w interfejsy, które gwarantują współpracę z innymi urządzeniami. W skład serii ZyXEL NSA300, wchodzą modele NSA310/320/325.

Wyposażona w procesor 1,6 GHz i wiele ciekawych funkcji seria NSA30. zapewnia wysoką wydajność, oferując przesyłanie strumieni wideo w wysokiej rozdzielczości podczas odtwarzania indywidualnego lub odtwarzania wielu strumieni jednocześnie dla wielu oglądających. Wysoka jakość HD jest zapewniona nawet podczas transmisji wielu strumieni jednocześnie.

Najnowszy model NSA325. poza możliwością przesyłania danych z prędkością do 75 MB/s, wyposażono w funkcję zMedia, która zapewnia zgodność serwera z technologią “Mobile Cloud”, stworzoną dla użytkowników będących w ciągłym ruchu. Aplikacja na smartfony pozwala zdalnie sterować urządzeniem. NSA325 współpracuje również z usługą Dropbox, co pozwala przesyłać pliki z wirtualnego dysku do serwera multimediów.

Seria serwerów ZyXEL NSA30. zapewnia ochronę przechowywanych danych. Dodatkowo, oprogramowanie zPilot ułatwia zarządzanie zgromadzonymi plikami. Po instalacji zPilot na komputerze, wgrywane pliki są identyfikowane i magazynowane w docelowych folderach w zależności od formatu danych.

Seria ZyXEL NSA30. posiada wiele rozwiązań proekologicznych, oszczędzających energię. Na przykład funkcja “Wake-on-LAN” umożliwia zdalne włączenie serwera NSA z dowolnego miejsca. Funkcja hibernacji sprawia, że dysk twardy nie pracuje przez cały czas. Natomiast funkcja harmonogramu umożliwia włączanie i wyłączanie NSA300 w zaplanowanym czasie.

Cena modelu NSA325: 73. zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)