Zupa z kapsułki z ekspresem Kuerig

Zupa z kapsułki z ekspresem Kuerig

Zupa z kapsułki z ekspresem Kuerig
Źródło zdjęć: © pixabay / kropekk_pl
15.09.2015 23:45

Ciągły pośpiech sprawia, że mamy coraz mniej czasu na przygotowanie samodzielnie posiłków. Dlatego też korzystamy z błyskawicznych dań. W naszych nawykach żywieniowych okazję dostrzegła firma Keurig, które przygotowała pakiet zup do przyrządzania w ekspresie kapsułkowym.

Keurig to znany producent kapsułkowych ekspresów do kawy. Niestety, urządzenia te nie są szczególnie lubiane przez użytkowników, ponieważ firma wyposażyła je w zabezpieczenia sprawiające, że współpracują tylko i wyłącznie z oryginalnymi i bardzo drogimi kapsułkami. Keurig nie przejmuje się krytyką i wspólnie z firmą Campbell, znanym producentem zup w puszkach, zapowiada realizację zupełnie nowego projektu.

Obraz
© (fot. youtube.com / Campbell's Kitchen)

Jest nim linia kapsułek Fresh-Brewed Soup, dzięki którym możemy szybko przygotować zupę błyskawiczną. W zestawie znajdziemy makaron wsypywany do kubka oraz kapsułki z przyprawami. Oczywiście istnieje szansa, że nasza zupa będzie smakować jak kawa lub kawa będzie smakować jak zupa, dlatego firma Kuerig zaleca przed przygotowaniem posiłku, uruchomienie cyklu "gorąca woda" bez kapsułki, co podobno ma pomóc w zniwelowaniu zapachu kawy lub smaku zupy.

Pomysł na pierwszy rzut oka wydaje się ciekawy, ponieważ jeszcze bardziej upraszcza przyrządzenie dania, które nieco na wyrost nazywane jest zupą. Z drugiej strony zachęca do niezdrowego stylu życia. Kupilibyście takie urządzenie?

Obraz
© (fot. youtube.com / Campbell's Kitchen)

Pakiet ośmiu sztuk błyskawicznych zupek kosztuje 11,9. dolarów, lub 1,50 dolara za sztukę.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)