Zrób z komputera Wii

Zrób z komputera Wii

Zrób z komputera Wii
Źródło zdjęć: © Asus
13.08.2008 10:16, aktualizacja: 13.08.2008 10:50

Podłącz i baw się - Eee Stick tłumaczy rzeczywiste ruchy gracza
dokładnie odzwierciedlając je na ekranie

*Eee Stick, które jest łatwym w użyciu, wygodnym, bezprzewodowym kontrolerem, dla platformy PC, tłumaczącym fizyczne ruchy rąk użytkownika oraz wiernie odtwarzającym je na ekranie komputera. *
Zgodnie z hasłem linii produktowej “Get into the swing of gaming”, Eee Stick jest obietnicą prostoty użytkowania, czyli:
· Łatwej konfiguracji Plug and Play
· Doskonałego, zdalnego sterowania 3D
· Fascynujących doznań
Eee Stick jest dołączany do niektórych modeli Eee PC oraz Eee Box, łącznie z kolekcją gier stworzony i specjalnie zaadoptowanych w celu wykorzystania specyficznych możliwości kontrolera.

W połączeniu z mobilnym komputerem Eee PC, super przenośny Eee Stick jest idealnym rozwiązaniem dla mobilnej rozrywki. Równie doskonały do wirtualnych rozgrywek jak i obsługi innych aplikacji multimedialnych w domu, na zwykłym komputerze, urządzeniu Eee Box lub Eee PC.

Zestaw Eee Stick składa się z urządzeń Activation stick, Navigation stick oraz bezprzewodowego dongla 2.4GHz RF. Pomimo zaimplementowania funkcji wibracji, urządzenia zużywają minimalne ilości energii, pozwalając na ciągłą pracę przez 3 dni (72 godziny) na dwóch bateriach AA na urządzenie. Dongle 2.4GHz RF działa do 10m i nie wymaga szczególnej troski o właściwe umiejscowienie, dając pewność, że kontrolery Eee Stick zawsze będą się odpowiednio komunikowały, nie "widząc" bezpośrednio donga - oznacza to pełną możliwość nieskrępowanych ruchów, bez obawy o utratę łączności.

Wygodna oraz intuicyjna rozgrywka dzięki trzem trybom pracy. Sensory ruchu wbudowane w kontrolery Eee Stick oferują trzy tryby pracy: ruch 3D, wskazywanie oraz pochylanie.

Obraz
© Eee Stick (fot. Asus)

Tryb ruchu w trzech wymiarach odpowiada za jak najlepsze odwzorowanie ruchu nadgarstka i jest idealny do wykorzystania w grach sportowych oraz akcji.

Tryb wskazywania skupia się na dokładnym celowaniu oraz wskazywaniu, dlatego jest idealny do wykorzystania w grach FPP.

Tryb pochylania odwzorowuje ruchy do przodu, do tyłu oraz na boki, stąd idealnie sprawdza się w grach typu rajdy samochodowe, wyścigi oraz symulatory lotnicze

Dzięki prostemu połączeniu, Eee Stick może być teoretycznie używany z każdym komputerem PC. Tak jest w rzeczywistości, jednak jego funkcje najlepiej zostaną wykorzystane w specjalnie napisanych aplikacjach. Paleta odpowiednich gier będzie dołączana do każdego kontrolera Eee Stick. Eee Stick może być jednocześnie używany z innymi peryferiami podłączanymi do komputera PC, takimi jak gamepady oraz keypady, pozwalając na łączenie funkcjonalności różnych urządzeń i stworzenie własnego stylu rozgrywki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)