Zostań specjalistą od LTE

Zostań specjalistą od LTE

14.11.2012 17:16, aktual.: 15.11.2012 11:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

26 listopada na Politechnice Warszawskiej rozpoczną się zajęcia pierwszego cyklu Autoryzowanej Akademii HUAWEI (HANA - Huawei Authorized Network Academy). Celem Akademii jest pogłębienie wiedzy oraz umiejętności praktycznych uczestników szkolenia w zakresie technologii LTE/EPC i nowoczesnej architektury sieci telekomunikacyjnych. Jest to pierwsza Autoryzowana Akademia HUAWEI w Europie.

26 listopada na Politechnice Warszawskiej rozpoczną się zajęcia pierwszego cyklu Autoryzowanej Akademii Huawei (HANA - Huawei Authorized Network Academy). Celem Akademii jest pogłębienie wiedzy oraz umiejętności praktycznych uczestników szkolenia w zakresie technologii LTE/EPC i nowoczesnej architektury sieci telekomunikacyjnych. Jest to pierwsza Autoryzowana Akademia HUAWEI w Europie.

Na zajęciach realizowany będzie program szkoleniowy opracowany przez Huawei i uzgodniony z ekspertami Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, którego głównym tematem są najnowocześniejsze rozwiązania telekomunikacji radiowej. Zajęcia potrwają 4 tygodnie, łącznie obejmując 8. godzin zajęć teoretycznych i warsztatowych i odbywać się będą w dni robocze w godzinach 16:00-20:00. Niewielkie grupy (max. 20 osób) pozwolą uczestnikom na aktywny udział w zajęciach praktycznych i bezpośredni kontakt z prowadzącymi. Po zdaniu egzaminu końcowego, wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat Akademii HANA.

Wśród tematów zajęć będą m.in.:
• w części dotyczącej LTE - architektura i techniki transmisji radiowej sieci E-UTRAN, charakterystyka modułów pasma podstawowego i częstotliwości radiowej stacji bazowej. Na zajęciach praktycznych uczestnicy kursu poznają różne możliwości konfiguracji stacji bazowych.

• w części dotyczącej EPC - kluczowe elementy, interfejsy i zasady funkcjonowania sieci EPC, a w części praktycznej także badania sygnalizacji i analiza logów sieci EPC

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)