Zostań Kubicą klawiatury

Zostań Kubicą klawiatury

Zostań Kubicą klawiatury
Źródło zdjęć: © drinkstuff
05.03.2008 11:56, aktualizacja: 05.03.2008 15:55

Ten gadżet jest przeznaczony jedynie dla miłośników
ekstremalnych prędkości. Typowemu zjadaczowi chleba nie przyda się do
niczego

*Ten gadżet jest przeznaczony jedynie dla miłośników ekstremalnych prędkości. Typowemu zjadaczowi chleba nie przyda się do niczego. *
"WPM Speedometer" to urządzenie, które pozwoli na sprawdzenie naszej szybkości pisania na klawiaturze. Będziemy mogli przy tym poczuć się jak za sterami wyścigowego bolidu. Dzięki niemu możemy rejestrować na bieżąco wyniki i rekordy.

Pomiar odbywa się w czasie rzeczywistym w jednostce „wpm” (words per minute) czyli ilość słów na minutę. Dodatkowo licznik przedstawia zbiorczą informację ile wyrazów zdołaliśmy wystukać na klawiaturze w ciągu całego dnia. Gadżet może zapewnić świetną rozrywkę zarówno w domu jak i pracy, zwłaszcza jeśli do rywalizacji przyłączy się rodzina, znajomi czy współpracownicy.

Pozwala on również szlifować formę w szybkim pisaniu. Producent na skali ustalił maksymalną możliwą do osiągnięcia prędkość pisana na 260 wpm. To dużo, biorąc pod uwagę aktualny rekord świata ustanowiony na klawiaturze w układzie Dvorak'a, wynoszący 212 wpm. Aby rozpocząć zabawę wystarczy podłączyć urządzenie do portu USB komputera i zainstalować dołączone oprogramowanie. Koszt gadżetu to 19.99 funtów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)