Zestaw słuchawkowy do komputera od Sony

Zestaw słuchawkowy do komputera od Sony
Źródło zdjęć: © Sony

09.03.2010 15:45, aktual.: 09.03.2010 15:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W najbliższym czasie w sklepach pojawią się nowe, kolorowe zestawy słuchawkowe do komputera firmy Sony. Te wygodne w użyciu urządzenia wyróżniają się wysoką czystością reprodukowanego dźwięku oraz mowy rejestrowanej przez wbudowany mikrofon

Modele DR-350USB i DR-320DPV stanowią stylową alternatywę dla typowych zestawów słuchawkowych. Współpracują z netbookami, notebookami i komputerami stacjonarnymi. Słuchawki są wyposażone w wielokierunkowy mikrofon o wysokiej jakości, ukryty w obudowie urządzenia.

Konstrukcja prezentowanych produktów pozwala na skierowanie dźwięku z ust prosto do mikrofonu i przyczynia się do osłabienia hałasu z tła podczas rozmów ze znajomymi, rodziną lub uczestnikami gry. Kiedy mikrofon nie jest potrzebny, można go łatwo zdjąć.

Obraz
© (fot. Sony)

Projektanci obu zestawów poświęcili szczególną uwagę wygodzie użytkowania i wzornictwu. Model DR-320DPV jest oferowany w wersji czarnej i czerwonej.

Wyraźny dźwięk przy słuchaniu nagrań z cyfrowej kolekcji lub rozmowach z bliskimi to zasługa 30-milimetrowego przetwornika akustycznego z magnesem ferrytowym.

Zestaw DR-320DPV ma 2,5-metrowy przewód z regulatorem głośności - eliminujący konieczność regulacji przy użyciu klawiatury. Podczas słuchania muzyki, gdy nie ma potrzeby mówienia, wtyk mikrofonu można schować w specjalnie przewidzianym na niego miejscu, unikając w ten sposób wiszących przewodów.

Model DR-350USB jest dla dodatkowej wygody dostarczany z adapterem USB z funkcjami wyciszania i regulacji głośności. Zastosowanie łącza cyfrowego gwarantuje czystość brzmienia, a ponadto odblokowuje gniazdo komputera, do którego można dzięki temu podłączyć głośniki.

W ofercie pojawi się także nowy, bardzo lekki zestaw słuchawkowy do komputera DR-310DP, z mikrofonem wmontowanym w przewód. Zestaw ten, oferowany w kolorze zielonym, białym, różowym i niebieskim, jest przeznaczony do rozmów VoIP, gier i słuchania muzyki. Ma wąski, wygodny pałąk i miękkie nauszniki.

Nowe zestawy słuchawkowe Sony DR-350USB, DR-320DPV i DR-310DP będą dostępne od kwietnia 2010 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)
Zobacz także