Żelazka Bosch

Żelazka Bosch
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

19.04.2012 11:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ofercie żelazek Bosch znaleźć możemy kolejne trzy modele - Bosch Sensixx S3 TDA4620, Bosch SensorSecure TDA7680 oraz Bosch ProPower SensorSteam TDS1216.

Żelazko Bosch Sensixx S3 TDA4620
Moc 230. W, wielokierunkowa stopa ceramiczna, emaliowana Palladium-glissée umożliwiają łatwe prasowanie tkanin we wszystkich kierunkach. Model Sensixx S3 TDA4620 wytwarza parę na poziomie 35 g/min oraz uderzenie pary 90 g/min, co więcej ma również funkcję pionowego uderzenia pary oraz trzy stopnie jej wytwarzania (0/1/2). Płynna regulacja temperatury oraz blokada kapania w niskich temperaturach oznaczają komfort użytkowania a odpowiednio wyprofilowany dziobek ułatwia napełnianie zbiornika wodą. 2AntiCalc to podwójna skuteczność samoczyszczenia, którą gwarantuje self clean i system calc'n clean. Miękki i wygodny uchwyt, przezroczysty zbiornik na wodę o pojemności 300 ml, lampka kontrolna i spryskiwacz dopełniają opis tego urządzenia.

*Żelazko Bosch SensorSecure TDA7680 *
Żelazko Sensor Secure TDA 768. marki Bosch wyposażone jest w ceramiczną, emaliowaną stopę Palladium-glisée. Moc urządzenia wynosi 2750 W. Wytwarzanie pary oraz wyrzut pary na poziomie na poziomie 40 g/min oraz 180 g/min to ważne atuty modelu. Blokada kapania w niskich temperaturach zabezpiecza bieliznę przez poplamieniem. Miękki uchwyt wyposażony jest w wyłącznik bezpieczeństwa –żelazko grzeje tylko wtedy, gdy użytkownik trzyma je w dłoni. Rozwiązanie 2Anti-Calc chroni żelazko przed szkodliwym działaniem kamienia zawartego w wodzie. Zbiornik na wodę ma pojemność 400, co umożliwia uprasowanie sporej ilości bielizny. Wodę można łatwo uzupełnić przez otwór z tyłu żelazka. Kabel ma długość 2,5 m, co sprawia, że manewrowanie urządzeniem jest łatwe i komfortowe.

Żelazko Bosch TDS1216
ProPower SensorSteam to nowe żelazko z wbudowanym generatorem pary marki Bosch. Urządzenie to ma wysoką moc 310. W, dzięki której bardzo szybko osiąga gotowość do pracy. Ceramiczna, emaliowana stopa Palladium-glissée zapewnia łatwy poślizg po powierzchni tkaniny. Podczas prasowania (zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej) para wytwarzana jest w ilości 65 g/min. Do dyspozycji jest także silne uderzenie pary, osiągające wartość 200 g/min. Żelazko wyposażone jest w specjalne czujniki SensorSteam, umieszczone w uchwycie. Dzięki temu rozwiązaniu żelazko grzeje i produkuje parę tylko wtedy, gdy trzyma się je w ręku. Zbiornik na wodę ma pojemność 400 ml. Inne rozwiązania zastosowane w żelazku TDS1216 to samooczyszczanie 4Anti-Calc oraz blokada kapania w niskich temperaturach. Przewód ma długość 2,5 m. W zestawie z urządzeniem użytkownik znajdzie dwie ampułki do odkamieniania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)