Zdrowy powiew chłodu - wentylator MPM

Zdrowy powiew chłodu - wentylator MPM
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

01.08.2014 14:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla osób wrażliwych na raptowne zmiany temperatur i chłodny nawiew rozwiązaniem w upalne dni może być nowy produkt MPM - wentylator MWP-01.

Dla osób wrażliwych na raptowne zmiany temperatur i chłodny nawiew rozwiązaniem w upalne dni może być nowy produkt MPM - wentylator MWP-01.

Gdy termometr zaczyna wskazywać powyżej 25ºC, każdy szuka w domu wytchnienia od wysokich temperatur panujących na dworze. Niestety część osób źle znosi przechodzenie z rozgrzanego do chłodnego powietrza, które czasem nawet skutkuje zapaleniem gardła lub uszu. Przebywając też dłużej pod zimnym nawiewem, niektórzy mogą odczuwać bóle stawów i mięśni. Rozwiązaniem jest wentylator, którego zadaniem jest wprowadzenie powietrza w ruch, a nie jego chłodzenie. Zapewniając odpowiednią cyrkulację w pomieszczeniu, ułatwia oddychanie i sprawia, że znika nieprzyjemny, upalny zaduch.

Wentylator MPW-0. ma optymalną moc 140W, co zapewnia wydajność odpowiednią dla pomieszczeń domowych. Siłę nawiewu można regulować, dzięki dostępnym 3 prędkościom pracy śmigieł. Natomiast, wygodę obsługi zapewnia rączka do przenoszenia oraz regulacja ustawienia czaszy.

Cena: 220 zł

Funkcje:
Obudowa ze stali chromowanej
3-stopniowa regulacja nawiewu
Regulacja ustawienia czaszy
Zakres obrotu: 120 stopni
Rączka do przenoszenia
Antypoślizgowa, stabilna podstawa
Średnica śmigła: 450 mm
Wysokość oscylatora: 54. mm

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)