Zdalnie sterowany piekarnik GE Appliances

Zdalnie sterowany piekarnik GE Appliances

Zdalnie sterowany piekarnik GE Appliances
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.06.2013 14:45

Pieczenie potraw w piekarniku zająć może sporo czasu. Można go jednak trochę zaoszczędzić, dzięki możliwości uruchamiania piekarnika zdalnie przy pomocy telefonu, tak aby gorący posiłek był gotowy akurat w momencie przekroczenia przez nas progu mieszkania.

Takie właśnie możliwość daje najnowsza linia piekarników ściennych GE Appliances. Korzystają one z technologii Brillion, pozwalającej skupić urządzenia domowe w sieci lokalnej oraz łączyć je z domowym W-Fi. Dzięki temu użytkownik może zdalnie kontrolować ich pracę przy pomocy urządzenia mobilnego z odpowiednia aplikacją, dedykowaną systemowi iOS lub Android.

Aplikacja umożliwia rozgrzewanie, ustawianie timera, zmianę temperatury lub programu gotowania, a także pozwala na sprawdzenie postępów gotowania, nawet jeśli użytkownik przebywa poza domem. Telefon komórkowy powiadomi nas odpowiednim sygnałem dźwiękowym jak zakończy się ustawiony program pieczenia.

Piekarniki dostępne są w wersji z jedną lub dwiema komorami. To drugie rozwiązanie umożliwia jednoczesne przygotowywanie dwukrotnie większej ilości jedzenia i popularne jest szczególnie na rynku amerykańskim, z którego wywodzi się marka GE Appliances.

Piekarniki korzystają także z autorskiego systemu termoobiegu, nazwanego przez producenta "Prawdziwie Europejską Konwekcją z Bezpośrednim Nawiewem". Powietrze nadmuchiwane jest z dwóch źródeł, dzięki termowentylatorom zainstalowanym na górnej i tylnej ściance komory grzewczej. Wentylatory mogą działać w obu kierunkach i działać z różną prędkością, co ma zapewniać nawiew bardzie dostosowany do konkretnej potrawy.

Nowe piekarniki wchodzą właśnie do sprzedaży. Ich ceny, w zależności od modelu i rozmiaru, wahają się od 3000 do nawet 12000 złotych.

PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)