Zdalne nagrywanie - nowa usługa UPC

Zdalne nagrywanie - nowa usługa UPC
Źródło zdjęć: © UPC

10.05.2011 15:33, aktual.: 10.05.2011 15:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

10 maja 2011 r. UPC wprowadziła do swojej oferty nową, bezpłatną usługę - "Zdalne Nagrywanie". Pozwala ona na zaplanowanie nagrywania ulubionych programów z dowolnego miejsca za pomocą telefonów komórkowych, iPhona, iPada i strony WWW.

Nowa usługa UPC daje możliwość zdalnego zaplanowania nagrywania na dysk twardy dekodera wybranego programu z dowolnego miejsca na świecie. Ponadto istnieje możliwość ustawienia przypomnienia o interesującym programie. Aby planować nagrania i przypomnienia poprzez WWW, należy wejść na stronę: nagrywanie.upc.pl, a następnie zalogować się do Internetowego Przewodnika TV. Posiadacze iPhona i iPada mogą pobrać darmową aplikację z App Store, uzyskując w ten sposób dostęp do bieżącego programu telewizyjnego i funkcji planowania nagrań oraz przypomnień.

Obraz
© (fot. UPC)

Dodatkowo aplikacja daje możliwość zapoznania się z najciekawszymi propozycjami filmów i programów z danego dnia w sekcji UPC Poleca, jak również prezentuje najciekawsze zwiastuny filmów z oferty NA ŻĄDANIE. Zaplanowanie nagrania możliwe jest także poprzez przeglądarkę internetową na każdym telefonie komórkowym pod adresem m.nagrywanie.upc.pl, niezależnie od marki i systemu operacyjnego.

Każdy użytkownik nowej usługi może aktywować opcję wysyłania wiadomości e-mail na podany przy rejestracji adres, potwierdzającą zaplanowanie nagrania danego programu oraz wiadomość o jego statusie.

Obecnie blisko połowa klientów UPC korzysta z dekoderów Mediabox z funkcją nagrywania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)