Zasil się w kawiarni

Zasil się w kawiarni

Zasil się w kawiarni
Źródło zdjęć: © Philips
03.09.2008 16:41, aktualizacja: 04.09.2008 10:37

Wystartowała akcja Zasil się - wspólny projekt marki Kensington i kawiarni W Biegu Cafe. Z początkiem września, uruchomione zostały strefy energii Zasil Się, w których smakosze kawy będą mogli bezpłatnie zasilić baterie wszystkich swoich urządzeń przenośnych tj. laptopów i telefonów komórkowych.

Celem przedsięwzięcia jest stworzenie osobom pracującym mobilnie komfortowych warunków pracy oraz możliwości odbywania spotkań w przyjemnej atmosferze. Akcja jest odpowiedzią m.in. na dynamicznie wzrastający trend porannej pracy w kawiarniach.

Przy specjalnie przygotowanych stolikach będzie można, za pomocą odpowiedniej końcówki, podłączyć swoje urządzenie do uniwersalnego zasilacza Kensington. W każdej kawiarni odpowiednio przeszkolony personel chętnie udzieli wszelkich informacji z zakresu obsługi urządzeń zasilających i pomoże wybrać odpowiednie rozwiązanie. Jak przyznają organizatorzy, strefy energii Zasil Się będą sukcesywnie pojawiać się również w innych miejscach, np. na lotniskach czy też dworcach kolejowych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)