Zaprojektuj swój wymarzony ogród

Zaprojektuj swój wymarzony ogród

Zaprojektuj swój wymarzony ogród
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
24.07.2012 13:54, aktualizacja: 24.07.2012 15:05

Lato w pełni. Sezon na działkach już dawno rozpoczęty, a jeszcze tyle do zrobienia. Jeśli planujesz zmiany w swoim ogrodzie, być może warto wcześniej je przemyśleć. Rysowanie na kartkach nie jest zbyt wygodne – od czego mamy komputery. Z programem Garden Planner zaplanujesz wygląd ogrodu.

Garden Planner to program, z którego pomocą stworzysz ogród swoich marzeń. Oprócz rozplanowania wszystkich elementów pozwala generować szczegółowe raporty z informacjami o roślinach, przedmiotach itp. Obsługa programu jest bardzo prosta, dlatego nawet początkujący użytkownicy komputerów nie powinni mieć z nią problemów. Na bocznym panelu dostępne są obiekty, które metodą „przeciągnij i upuść”, możemy przenieść na wskazane miejsce działki.

Do wyboru mamy rozmaite elementy wystroju, takie jak drzewa, krzaki, rośliny, kwiaty, płoty, pergole, oraz altany. Wszystko możemy ustawiać według własnych upodobań –. przesuwać, obracać, zmniejszać, zwiększać, zmieniać kształty. Twórcy oprogramowania nie zapomnieli również o etykietach opisujących wybrane elementy. Projekty można eksportować do plików jpg lub png, a raporty zapisać w formatach csv lub txt.

Garden Planner można pobrać z naszego działu z plikami klikając na przycisk poniżej.

SW

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)