Zapakuj prezent z Epsonem

Zapakuj prezent z Epsonem

Zapakuj prezent z Epsonem
Źródło zdjęć: © Epson
08.12.2009 13:38

Pierwsza Gwiazdka rozbłyśnie na niebie już za niespełna trzy tygodnie. Przedświąteczna gorączka trwa. Kolejki w hipermarketach na stałe wpisały się w ten grudniowy krajobraz. Firma Epson zaproponowała wygodną aplikację, która pozwoli zapakować prezenty w domowym zaciszu

Epson przygotował różnorodne wzory papierów do pakowania prezentów - wystarczyć wejść na stronę http://www.epsonwrappingpaper.com/pl, wybrać wzór i wydrukować. W tym roku nawet upominki kupione w ostatniej chwili będą elegancko prezentowały się pod choinką.

Obraz
© (fot. epsonwrappingpaper.com/pl)

Do wyboru jest pięć wzorów. Bez problemu można znaleźć ten najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. Nie będzie także problemu z dobraniem odpowiedniego formatu. Epson nie wprowadził żadnych ograniczeń - wszystko zależy od wielkości nośników obsługiwanych przez Twoją drukarkę.

Pakowanie prezentów jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Dzięki zaawansowanej formule atramentów pigmentowych wykorzystywanych przez drukarki Epson, kolory będę żywe i głębokie, a Ty zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)