Zaktualizuj Navigon 4350 max do 6310 - odpłatnie

Zaktualizuj Navigon 4350 max do 6310 - odpłatnie

03.03.2010 12:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowe uaktualnienie oferowane przez firmę Navigon zmienia urządzenie 4350 max w model z wyższej półki - płacąc 69 euro użytkownicy będą w stanie korzystać z funkcji, które były dostępne do tej pory dla posiadaczy modelu 6310.

„Po pierwsze, dzięki naszej nowej ofercie starsze urządzenia będą mogły być wyposażone w najnowsze funkcje nawigacyjne. Po drugie, dajemy szansę użytkownikom modelu 4350max na zmianę urządzenia ze średniej półki cenowej w urządzenie klasy Premium”. - mówi Jörn Watzke, wiceprezes odpowiedzialny za produkty w firmie Navigon.

Użytkownicy Navigon 435. max aktualizując swoje urządzenia uzyskają m.in. dostęp do funkcji Professional Voice Command 2.0, dzięki której mogą obsługiwać swoje urządzenie za pomocą głosu, używając nawet potocznych sformułowań. Jeśli urządzenie nawigacyjne zostanie połączone przez Bluetooth z telefonem komórkowym, wystarczy wypowiedzieć numer telefonu lub nazwisko osoby, z którą chcemy się skontaktować, a nawigacja sama wykona połączenie.

Obraz
© Model 4350 max (fot. Navigon)

Funkcje obrazowania, takie jak City View3D, Landmark View3. i Panorama View3D ułatwiają kierowcy orientację w trakcie jazdy samochodem, szczególnie gdy określoną trasę pokonuje się po raz pierwszy - na ekranie będzie widać np. rozmieszczenie budynków czy rzeźbę terenu.

Kierowca nie zawsze jest w stanie dotrzeć swoim pojazdem bezpośrednio do wyznaczonego celu. Często konieczne jest pozostawienie samochodu w jego pobliżu i pokonanie ostatniego etapu trasy pieszo. Łatwe i bezstresowe poruszanie umożliwia w takim wypadku funkcja NAavigon Last Mile, stanowiąca część pakietu aktualizacyjnego Navigon 4350max. Dzięki niej, po zaparkowaniu pojazdu, urządzenie automatycznie zapamiętuje położenie samochodu, kierując do ostatecznego celu podróży w trybie pieszym. W drodze powrotnej Last Mile doprowadzi kierowcę z powrotem do miejsca zaparkowania pojazdu.

Ponadto, aktualizacja oprogramowania daje każdemu użytkownikowi modelu 4350max możliwość skorzystania z bezpłatnego uaktualnienia mapy.

Zaktualizowanie oprogramowania w urządzeniu Navigon 4350 max jest możliwe poprzez aplikację Navigon Fresh.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)