Zakrzywione telewizory coraz tańsze

Zakrzywione telewizory coraz tańsze

Zakrzywione telewizory coraz tańsze
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.09.2014 10:45

Firma Samsung powiększa swoją ofertę topowych telewizorów oferujących obraz w rozdzielczości Ultra High Definition. HU7200 to najnowszy model telewizora Smart TV UHD z zakrzywionym ekranem w ofercie firmy. Cechują go wszystkie zalety Samsung Curved UHD, które zbierają przychylne recenzje na całym świecie oraz względnie niewygórowana cena.

Firma Samsung powiększa swoją ofertę topowych telewizorów oferujących obraz w rozdzielczości Ultra High Definition. HU7200 to najnowszy model telewizora Smart TV UHD z zakrzywionym ekranem w jej ofercie. Posiada wszystkie zalety telewizorów Samsung Curved UHD, które zbierają przychylne recenzje na całym świecie, oraz stosunkowo niewygórowaną cena.

Nowy model Samsung Curved UHD TV został wyposażony w czterordzeniowy procesor, który ma zagwarantować sprawne działanie wszystkich rozbudowanych funkcji, znanych z tegorocznych flagowych modeli telewizorów Samsung. Podczas użytkowania HU7200 skorzystamy więc z takich autorskich technologii producenta jak Digital Noise Filter i Digital Clean View, a także z dynamicznego kontrastu Mega DCR oraz UHD Dimming, które zadbają o wysokiej jakości obraz. Podobnie jak pozostałe modele UHD z tegorocznej linii, HU7200 skaluje obraz niezależnie od źródła jego przesyłania do rozdzielczości Ultra High Definition.

Dzięki nowemu interfejsowi Smart Hub 2014, w jaki został wyposażony telewizor, łatwo skorzystamy z licznych aplikacji Samsung Smart TV, w tym z ponad 120 polskich. Ponadto, możemy zarządzać plikami multimedialnymi z podłączonych do telewizora pamięci zewnętrznych i urządzeń podłączony do tej samej internetowej sieci domowej. Wybór filmu został także znacznie ułatwiony - za sprawą Smart Hub zobaczymy najpopularniejsze filmy i seriale wśród innych użytkowników, a także polecane propozycje aplikacji oferujących wideo na życzenie. Telewizor umożliwi także oglądanie obrazu z czterech rożnych źródeł jednocześnie za pomocą funkcji Multi Screen.

Samsung wyszedł naprzeciw zapotrzebowaniu na treści w ultra wysokiej rozdzielczości oraz rosnącej popularności telewizorów UHD, udostępniając aplikację Strefa VOD UHD. Jest ona dostępna jedynie na telewizorach Samsung Smart TV UHD z 2014 r. i umożliwia wyświetlanie filmów na żądanie w rozdzielczości i jakości Ultra High Definition (3840x2160) już przy łączu internetowym o prędkości 20 Mb/s. Polska jest pierwszym europejskim krajem, w którym dostępna jest lokalna aplikacja oferująca filmy na żądanie w rozdzielczości 4K.

Telewizorem HU7200 można sterować także za pomocą głosu, korzystając z pilota lub po zainstalowaniu kamery. Został on wyposażony w komplet złącz, w tym 4xHDMI, 3xUSB, a także wejście umożliwiające podłączenie do modułu One Connect. Najnowszy model posiada również zintegrowaną kartę sieciową z opcją WiFi Direct, która umożliwi połączenie z urządzeniami mobilnym i skorzystanie z aplikacji Smart View 2.0. Ponadto, w HU7200 wbudowano tuner cyfrowy DVB-T/C/S2.

Najnowszy model telewizora Samsung Curved UHD HU7200 dostępny będzie w dwóch rozmiarach: o przekątnej ekranu 55 cali oraz 65 cali.

Sugerowane ceny detaliczne: - UE55HU7200 - 8 499 zł; - UE65HU7200 - 13 099 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)