Zachwycająca szafa grająca przyszłości

Zachwycająca szafa grająca przyszłości

Zachwycająca szafa grająca przyszłości
Źródło zdjęć: © Gizmodo
08.03.2011 16:45, aktualizacja: 09.03.2011 09:29

26-celowy Virtuo z ekranem dotykowym przeznaczony jest do barów i innych miejsc publicznych, gdzie ma się stać "centrum interakcji społecznych i wyśmienitym tematem do rozmów". Tak, ten sprzęt po prostu odtwarza muzykę, ale do tego pozwala przeglądać bibliotekę według licznych kategorii i zachwyca najnowocześniejszym interfejsem.

26-calowy Virtuo z ekranem dotykowym przeznaczony jest do barów i innych miejsc publicznych, gdzie ma się stać "centrum interakcji społecznych i wyśmienitym tematem do rozmów". Tak, ten sprzęt po prostu odtwarza muzykę, ale do tego pozwala przeglądać bibliotekę według licznych kategorii i zachwyca najnowocześniejszym interfejsem.

Producenci Virtuo, firma Frog Design, nie kryją, że sprzęt powstał na fali popularności tabletów i urządzeń z ekranami dotykowymi. Uwagę zwraca też mieniący się wyświetlacz LCD.

Twórcom przyświecała idea stworzenia w pełni intuicyjnego interfejsu, który nie tylko ułatwia znalezienie pożądanego utworu, ale i podpowiada, czego chcielibyśmy posłuchać, gdy sami nie jesteśmy pewni.

Nietanie urządzenie daje właścicielom - czyli na przykład szefom baru - nieomal nieograniczone możliwości personalizacji interfejsu i repertuaru.

wydanie internetowe www.gizmodo.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)