Za karę nakręcą klip do YouTube'a

Za karę nakręcą klip do YouTube'a

Za karę nakręcą klip do YouTube'a
Źródło zdjęć: © WP.PL
11.06.2008 10:30, aktualizacja: 11.06.2008 11:03

Sąd na Florydzie skazał grupę nastolatków na zamieszczenie przeprosin... w serwisie YouTube. Wcześniej umieścili oni w nim film, na którym widać, jak obrażają jedną z pracownic sieci fast-foodów.

Dwudziestotrzyletnia pracownica Taco Bell przyjmowała zamówienia w okienku dla zmotoryzowanych. Gdy obsługiwała grupę nastolatków, ci rzucili w nią napojem gazowanym i wykrzykiwali pod jej adresem obelgi. Później kobieta dowiedziała się, że film z wydarzenia sprawcy umieścili w serwisie YouTube. Kobieta odnalazła klip, następnie namierzyła profil założony przez jednego z nastolatków. Korzystając z książki telefonicznej odnalazła go i od jego matki dowiedziała się, jak nazywali się pozostali.

Obraz

Sprawcy trafili przed oblicze sądu. Ten zdecydował, że mają oni nakręcić przeprosiny i umieścić je w serwisie YouTube. Ponadto zapłacą 30 dolarów grzywny, co pokryje koszty posprzątania restauracji oraz odpracują 100 godzin w ramach robót publicznych.

W wielu krajach internauci celowo dokonują różnych wykroczeń, angażują się w brutalne lub przestępcze działania tylko po to, by je sfilmować i pochwalić się w serwisach podobnych do YouTube'a.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)