Za darmo na stacjonarne w Polsce i zagranicę!

Za darmo na stacjonarne w Polsce i zagranicę!

Za darmo na stacjonarne w Polsce i zagranicę!
24.04.2009 12:20

Od dziś można wykonywać całkowicie bezpłatne połączenia na telefony stacjonarne w kraju i za granicę. Ruszył pierwszy w Polsce w pełni darmowy dla użytkowników serwis internetowy Reklamofon.pl. Wszelkie koszty połączeń pokrywane są przez reklamy video, które są wyświetlane na ekranie monitora w trakcie trwania rozmowy.

Serwis nie wymaga rejestracji, płacenia abonamentu, kupowania dodatkowego sprzętu czy pobierania jakiegokolwiek oprogramowania. Wystarczy wejść na stronę www.reklamofon.pl , wpisać swój numer telefonu stacjonarnego oraz numer telefonu stacjonarnego naszego rozmówcy w kraju lub za granicą. Z przedstawionej listy należy wybrać nazwę firmy, która zapłaci za rozmowę –. tzw. sponsora połączenia. Następnie nasz telefon oddzwania do nas. Podnosimy słuchawkę i po chwili następuje łączenie z rozmówcą. Jakość połączeń jest taka, jak podczas połączenia w tradycyjnych sieciach telekomunikacyjnych.

W trakcie rozmowy na ekranie komputera osoby dzwoniącej wyświetlane są reklamy video. Co jakiś czas na monitorze pojawia się komunikat w formie zegara odliczającego czas od 1. sekund. Jeżeli w czasie tych 10 sekund dzwoniący nie kliknie w zegar to połączenie zostaje zakończone – jest to zabezpieczenie, które ma gwarantować naszym reklamodawcom, że ich reklamy są oglądane przez dzwoniących.

Obraz

„Darmowe rozmowy, to nie tylko szansa na zaoszczędzenie pieniędzy w budżecie domowym w czasach kryzysu, ale także coś, co pozwoli umacniać i pielęgnować relacje z bliskimi w Polsce i w różnych częściach świata” – mówi Dawid Korczyński, prezes Zarządu spółki Reklamofon.pl
Dzięki serwisowi Reklamofon.pl za darmo, poza Polską, można zadzwonić do 2. państw: Wielkiej Brytanii, Niemiec, Irlandii, Danii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Szwecji, Włoch, Watykanu, Luksemburga, Węgier, USA, Kanady, Argentyny, Brazylii, Kolumbii, Chin, Hong Kongu, Izraela, Malezji, Nowej Zelandii, Singapuru, Tajlandii, Tajwanu, Portugali oraz Rosji. Możliwe jest także wykonywanie darmowych połączeń z tych państw do Polski.

Do tej pory na Polskim rynku nikt nie oferował możliwości dzwonienia na telefony stacjonarne w kraju i zagranicą całkowicie za darmo. Jedyne usługi jakie były darmowe to połączenia wewnątrz sieci. Nawet popularne komunikatory internetowe możliwość rozmawiania za darmo ograniczały do użytkowników danego komunikatora, a za wykonywanie połączeń na zewnętrzne numery stacjonarne konsumenci musieli płacić.

„W naszym kraju istnieje mnóstwo serwisów oferujących rzekome usługi darmowych połączeń na telefony stacjonarne. W większości są to jednak serwisy oferujące usługi VoIP (ang. Voice over Internet Protocol: technologia umożliwiająca przekazywanie rozmów głosowych przez Internet), dla których np. 4 grosze za minutę oznacza darmowe połączenie. Dla nas darmowe oznacza całkowicie darmowe, gdzie konsument nie płaci ani grosza”. – podkreśla Dawid Korczyński, prezes Zarządu spółki Reklamofon.pl

Według badań przeprowadzonych przez MillwardBrown SMG/KRC z internetu korzysta 48% Polaków. Aż 74 procent z nich deklaruje, że z sieci korzysta codziennie lub prawie codziennie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)