Z Muzodajni korzysta ponad 100 tys. osób

Z Muzodajni korzysta ponad 100 tys. osób

Z Muzodajni korzysta ponad 100 tys. osób
Źródło zdjęć: © WP.PL
14.01.2010 01:15, aktualizacja: 14.01.2010 09:17

Z serwisu Muzodajnia.pl korzysta już ponad 100 tys. użytkowników - podał Plus w komunikacie.

Serwis Muzodajnia.pl oferuje muzykę w modelu miesięcznej subskrypcji. Cena jednego w pełni legalnego utworu zaczyna się od 10 groszy brutto. Utwory dostępne są w formie rocznego abonamentu na 25, 100 lub 250 utworów miesięcznie (w cenie odpowiednio 8, 16 lub 24 zł miesięcznie). Muzyka oferowana jest w kilku formatach (m.in. popularnym mp3), a ściąganie plików oraz opłaty dokonywane są przez Internet.

_ Rok 2009 był wyjątkowo udany dla serwisu Muzodajnia.pl. Porównując nasze wyniki z podobnymi serwisami muzycznymi na świecie, możemy mówić o pełnym sukcesie. Przy tej okazji pragniemy podziękować artystom oraz wytwórniom muzycznym za otwartość we współpracy i gotowość promowania sprzedaży legalnej muzyki w Internecie i we wspólnych patronatach płyt _ - powiedział Piotr Turek, szef projektu Muzodajnia.pl.

_ W 2010 roku pragniemy kontynuować działania wspierające najważniejsze wydarzenia muzyczne w Polsce. Już teraz realizujemy projekty z udziałem radia ESKA oraz telewizji VIVA Polska. Patronujemy premierze płyty i filmu "Dziewięć", przygotowujemy też kolejne patronaty muzyczne, m.in. nowego albumu Cheryl Cole, Diddy i Sugababes _ - uzupełnia Jacek Klubiński z Polkomtela.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)