Z miksa w TP korzysta dwóch klientów

Z miksa w TP korzysta dwóch klientów

20.01.2010 14:02, aktual.: 20.01.2010 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od listopada 2007 roku Telekomunikacja Polska świadczy usługi typu mix w wybranych planach taryfowych. Stopniowo dołączają do nich kolejne - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Z informacji TELEPOLIS.PL wynika, że z usługi mix w TP korzysta… dwóch klientów. Usługa została wprowadzona głównie ze względu na sugestie UKE.

Usługa _ tp mix _ umożliwia korzystanie z usług telefonicznych do wysokości kwoty doładowania zdrapkami. Po jej wykorzystaniu wszystkie płatne usługi są zablokowane. Niewykorzystana w danym miesiącu kwota doładowania przechodzi na następny. W przypadku rezygnacji z usługi _ tp mix _ i niewykorzystania kwoty przedpłaconej kwota ta zostaje zwrócona użytkownikowi na jego życzenie przekazem pocztowym lub przelewem na rachunek bankowy.

Dostępne wartości doładowań to 5 zł, 10 zł, 30 zł, 50 zł oraz 100 zł. Wszystkie usługi dostępne w planach abonamentowych są także dostępne w usłudze _ tp mix _. Identyczne są także ich ceny, w tym stały, comiesięczny abonament, którego wartości nie można przeznaczyć na usługi.

W listopadzie 2007 roku TP zaczęła od miksa w _ planie tp startowym _. Od marca 2009 roku doszły _ plan tp socjalny _, _ plan tp 60 _ oraz _ plan tp 250 _. Od listopada 2009 roku usługa jest dostępna w _ planie tp standardowym _. Od 1. marca mix będzie dostępny w _ planie tp wieczory i weekendy _, _ planie tp weekendowym _ oraz _ planie tp 2000 _, a od 1. sierpnia - w _ planie sekundowym tp dom _, _ planie sekundowym tp oferta podstawowa _, _ planie tp przyjaznym _, _ planie tp aktywnym _ oraz _ planie tp niedrogim _.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także