YAS-105 - bezprzewodowy soundbar

YAS‑105 - bezprzewodowy soundbar

YAS-105 - bezprzewodowy soundbar
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
28.07.2015 15:04

Yamaha wprowadza na rynek nowy soundbar, model YAS-105, który wyróżnia się nowoczesnym designem oraz funkcjonalnym wyposażeniem. Urządzenie zostało wyposażone w bezprzewodową łączność Bluetooth i posiada wbudowane subwoofery, które w połączeniu technologią Air Surround Xtreme, zapewniają niesamowite przestrzenne brzmienie.

W kompaktowej obudowie mierzącej ok. 9. cm szerokości, 13 cm głębokości i 6 cm wysokości został umieszczony zestaw sześciu przetworników: dwa frontowe (55 mm), dwa wysokotonowe (19 mm) oraz dwa wbudowane subwoofery (75 mm), które współpracują z systemem bas refleks. Yamaha YAS-105 obsługuje ponadto Dolby Digital i wykorzystuje technologię Yamaha Air Surround Xtreme, który zapewnia 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny. Praktycznym dodatkiem jest także Yamaha Clear Voice – układ podwyższający poziom dialogów oraz narracji, co ułatwia zrozumienie mowy nawet podczas dynamicznych akcji.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Dzięki technologii Bluetooth możemy sterować YAS-10. z poziomu bezpłatnej aplikacji Home Theater Controller, opracowanej dla urządzeń z systemem iOS i Android. Jest to łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca m.in. wybrać jeden z pięciu trybów dźwięku przestrzennego (Film, Sport, Gry, Muzyka, TV), regulować parametry dźwięku, a także wybrać wejście.
Kolejną zaletą modelu jest elastyczność podczas montażu. YAS-10. można ustawić poziomo przed telewizorem lub po obróceniu o 90 stopni zawiesić poziomo na ścianie. Yamaha YAS-105 jest już dostępny w sprzedaży. Można go kupić w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Poglądowa cena detaliczna urządzenia wynosi 1199 zł.

_ Źródło: Yamaha / WP _

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)