Yahoo! likwiduje usługę Briefcase

Yahoo! likwiduje usługę Briefcase

Yahoo! likwiduje usługę Briefcase
31.01.2009 13:30, aktualizacja: 02.02.2009 09:12

Portal Yahoo! poinformował o planach związanych ze zlikwidowaniem usługi Briefcase. Przez blisko 10 lat umożliwiała ona przechowywanie i udostępnianie plików na serwerach Yahoo!.

Usługa Yahoo! Briefcase - http://briefcase.yahoo.com przez blisko dziesięć lat umożliwiała użytkownikom przechowywanie i udostępnianie plików na serwerach Yahoo!. Jej parametry w erze Web 2.0 nie satysfakcjonują już jednak internautów. Pojemność 30 MB i ograniczenie rozmiaru pojedynczego pliku do 5 MB nie przystają do współczesnych realiów.

Przedstawiciele Yahoo! podkreślają, że obecnie zdecydowanie większe możliwości w zakresie przechowywania informacji oferują internautom inne usługi tej firmy, takie jak Yahoo! Mail czy też Flickr. W związku z powyższym podjęta została decyzja o likwidacji cieszącej się coraz mniejszą popularnością usługi Yahoo! Briefcase. Osoby, które nadal z niej korzystają powinny pobrać i usunąć pliki do 30 marca 2009 roku. Po tym terminie konta i zgromadzone w ramach nich pliki zostaną usunięte. Yahoo! chce skoncentrować swe działania na usługach, które cieszą się większym uznaniem internautów.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)