XNOTE oferuje notebooki szyte na miarę

XNOTE oferuje notebooki szyte na miarę

XNOTE oferuje notebooki szyte na miarę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.10.2012 14:27, aktualizacja: 29.10.2012 10:50

Jeśli mamy kilka tysięcy złotych, sami możemy dobrać podzespoły laptopa.

XNOTE to konstrukcja otwarta, która umożliwia dogodne przebudowywanie i udoskonalanie notebooka w przyszłości, na przykład w przypadku chęci wymiany podzespołów na lepsze, i to bez utraty gwarancji.

Flagowym modelem serii jest XNOTE P370EM - komputer wyposażony w dwie karty graficzne (2. AMD Radeon 7970M CROSSFIRE lub 2x NVIDIA GeForce 680M GTX SLI). Ciekawostką jest XNOTE W110ER. Ekran 11,6 cala i wydajna grafika GeForce 650M GT oraz procesor Intel Core i7 sprawiają, że laptop dorównujący osiągami stacjonarnym maszynom może zmieścić się z powodzeniem w damskiej torebce.

Twórcy XNOTE przyznają, że ich ambicją nie jest walka z wielkimi producentami sprzętu komputerowego, ponieważ bliższy jest im model biznesowy dostawców niestandardowych rozwiązań, takich jak Sager, AVA Direct, Eurocom, OriginPC, XMG i MEDION.

Oczywiście musimy mieć świadomość, że konfigurując najmocniejsze możliwe zestawy podzespołów notebooka, skazujemy się na ciężki i duży zasilacza. Tym samym komputer straci na mobilności. Ceny, zależnie od wybranych podzespołów zaczynają się od kilku, a kończą na kilkunastu tysiącach złotych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)