XIX finał WOŚP na portalu nk.pl

XIX finał WOŚP na portalu nk.pl

07.01.2011 13:06

19. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 9 stycznia. Już teraz można wspierać akcje w portalu nk.pl poprzez: wzięcie udziału w aukcjach charytatywnych, zakup serduszek WOŚP czy zapraszanie znajomych do wspólnego grania

Tegoroczny finał jest oparty o mechanizm grup. Na stronie 19. Finału WOŚP na NK każdy Użytkownik może dołączyć do społeczności i poznać inne osoby zainteresowane pomaganiem. Znajdują się tam również: serduszka WOŚP w cenie od 1 do 50 zł, aukcje charytatywne, najnowsze wpisy z oficjalnego konta WOŚP. Ponadto widnieje tam licznik wpłat, dzięki niemu w każdej chwili można sprawdzić, ile pieniędzy zostało już zebranych przez internautów.

Obraz
© (fot. nk.pl)

Wśród aukcji charytatywnych nk.pl można znaleźć przedmioty podarowane przez znane osoby prowadzące w portalu swoje oficjalne konta, np. Joanna Krupa, Krzysztof Ibisz, Pectus, Martyna Wojciechowska czy Ania Wiśniewska. Można też licytować miniaturkę statuetki wrocławskiego wirtualnego krasnala Wrocklika.

Partnerem 19. Finału WOŚP na NK jest serwis Płatności.pl, który na tę okazje zrezygnował z prowizji od przekazów pieniężnych. Dzięki temu 100 proc. środków przekazywanych przez Użytkowników trafia na konto WOŚP. W dniu finału Użytkownicy NK będą mogli wesprzeć akcje również poprzez charytatywny SMS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)