Wyróżnienia da dla AVG 8.0

Wyróżnienia da dla AVG 8.0

Wyróżnienia da dla AVG 8.0
Źródło zdjęć: © AVG
13.03.2008 14:32

AVG 8.0 zostało opracowane z myślą o ochronie użytkowników przed
obecnymi oraz przyszłymi zagrożeniami bez wpływu na wydajność systemu

Firma AVG Technologies zademonstrowała najnowszą wersję swojego flagowego produktu w Hanowerze, na targach CeBIT w zeszłym tygodniu. AVG 8.0 zostało oficjalnie wprowadzone na rynek pod koniec lutego.

AVG 8.0 zostało opracowane z myślą o ochronie użytkowników przed obecnymi oraz przyszłymi zagrożeniami bez wpływu na wydajność systemu. Stało się to możliwe, dzięki stworzeniu całkowicie nowego interfejsu użytkownika oraz dodaniu poręcznego paska narzędzi AVG Security. “_ Nowe funkcje AVG Active Surf-Shield oraz Search-Shield, dodane dzięki zeszłorocznemu przejęciu firmy Exploit Prevention Labs okazały się wyjątkowo interesujące dla zwiedzających ,” mówi Miloslav Korenko, dyrektor marketingu AVG Technologies. “ Możliwość otrzymywania kompletnego raportu o stanie bezpieczeństwa każdej strony, którą użytkownik zamierza odwiedzić jest wyjątkowo pożyteczna _.”

Produkty AVG Technologies chronią obecnie ponad 70 milionów użytkowników komputerów na całym świecie. CNet raportuje, że AVG jest jednym z 20 najchętniej pobieranych programów. AVG Technologies otrzymało ostatnio również nagrodę Ruban d’Honneur, która dowodzi, że jest to jedna z najbardziej innowacyjnych w Europie. Firma jest również finalistką tegorocznych European Business Awards.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)