Wypróbuj pakiety telewizyjne

Wypróbuj pakiety telewizyjne

21.09.2010 10:15, aktual.: 21.09.2010 10:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pół roku bez opłat i trzy miesiące na próbę - to nowa oferta pakietów telewizyjnych, którą wprowadziła Telekomunikacja Polska. Mogą z niej skorzystać wszyscy klienci, którzy zamówią neostradę z telewizją lub przedłużą umowę i jednocześnie zdecydują się na dodatkowy pakiet programów telewizyjnych. TP obniżyła też ceny wybranych pakietów. Średni miesięczny koszt najbogatszego z nich - L+HBO+Orange Sport - wynosi zaledwie 45 zł

Najbardziej korzystna jest oferta przy umowie na 2. miesiące - klient ogląda wybrany pakiet przez pół roku za darmo, a przez pierwsze 3 miesiące korzysta z niego na próbę. Oznacza to, że w tym czasie może z niego zrezygnować bez konsekwencji. Przy umowie na 12 miesięcy, klienci mogą oglądać wybrany pakiet bezpłatnie przez pierwsze 2 miesiące, a okres „na próbę" wynosi 1 miesiąc.

Ponadto, wszyscy klienci, którzy w promocji zamówią jeden z niższych pakietów, otrzymają dodatkowo na próbę darmowy dostęp do kanałów znajdujących się w bogatszym pakiecie L. Z kolei klienci, którzy nie wykupią pakietu HD (FOX Life HD, Nat Geo Wild HD, MTVNHD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD oraz TVP HD), otrzymają go od TP na miesiąc bezpłatnie.

W nowej promocji TP obniżyła również ceny pakietów - poniżej szczegóły

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć (fot. Telekomunikacja Polska SA)

Szczegółowe informacje znajdują się na www.tp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także