Wyjątkowo oszczędne lodówki LG

Wyjątkowo oszczędne lodówki LG
Źródło zdjęć: © mat. prasowy

10.07.2015 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lodówka jest jednym z najczęściej używanych, a co za tym idzie najbardziej „prądożernym” urządzeniem w domu. Na polskim rynku pojawiła się nowa seria chłodziarko - zamrażarek firmy LG Electronics. Charakteryzują się niskim poborem energii oraz wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Urządzenia LG Combi reprezentują najwyższą obecnie klasę energii elektrycznej A+++ - 20%. Wybierając urządzenie z tej klasy można zyskać nawet półtora roku darmowej energii w porównaniu do lodówki pochodzącej z klasy A+.

Sercem każdej lodówki LG jest silnik, a dokładnie kompresor liniowy, który podnosi znacząco wydajność każdej lodówki, sprawiając że jej praca jest wydajniejsza, cichsza i dłuższa. Dzięki jego działaniu lodówki są w stanie zmniejszyć pobór energii o ok. 40%, a także są bardziej ciche o 25. w porównaniu do urządzeń wykorzystujący standardowy silnik.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

W modelach lodówek Side by Side zastosowano koncepcję Door-in-Door, który ułatwia dostep do najczęściej wybieranych produktów spożywczych. Ponadto dzięki zamontowaniu dodatkowych drzwiczek zmniejszono możliwość ucieczki zimnego powietrza o ok 41%. Wewnątrz utrzymywana jest równomierna temperatura dzięki czemu kompresor może pracować stale z tą samą mocą.

Obraz
© (fot. mat. prasowy)

Zastosowane przez producenta rozwiązanie Total No Frost zapewnia jednakową temperaturę we wszystkich poziomach wewnątrz urządzenia. Lodówki LG wyposażono w czujniki wewnętrzne i zewnętrzne, co wpływa na efektywność oraz dostosowanie temperatury do warunków, w których pracuje lodówka.

Źródło: WP / LG Electronics

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także