Wyjątkowo odporne dyski twarde

Wyjątkowo odporne dyski twarde

Wyjątkowo odporne dyski twarde
14.09.2009 14:32

Firma Iomega, będąca własnością EMC, wprowadza na polski rynek wyjątkowo odporne przenośne dyski twarde Iomega eGo Encrypt o pojemności 320 GB z technologią Drop Guard Xtreme, które sprostają nawet najtrudniejszym warunkom podróży. Oferowana przez nie pojemność pozwoli pomieścić do 1280.000 zdjęć, ponad 5920 godzin muzyki 480 godzin wideo

Dyski Iomega eGo Encrypt wyposażono w technologię Drop Guard Xreme wykorzystującą mechanizmy pozwalające urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 2,1 m, co jest wartością dwukrotnie większą niż średnia na rynku. Wykorzystane materiały tłumiące drgania i gumowe ochraniacze obudowy Power Grip Band pozwalają przetrwać dyskom nawet w najtrudniejszych warunkach podróży, zapewniając nieprzerwany dostęp do danych. Bezpieczeństwo danych zapewnia również szybkie, sprzętowe szyfrowanie danych na dysku, chroniące przed niepowołanym dostępem i nie obciążające procesora komputera. Proces archiwizacji danych wspomaga dokładane oprogramowanie EMC Retrospect HD i MozyHome Online.

Obraz
© (fot. Iomega)

Dysk Iomega eGo Encrypt wyposażony jest w szybki interfejs USB 2.0 zapewniający transfer danych na poziomie 48. MB/s i nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza.

Dyski Iomega dostępne są w cenie detalicznej: Iomega eGo Encrypt Portable Hard Drive, USB 2.0. 320GB 99,90 EURO brutto

Urządzenia chronione są dwuletnią gwarancją (po rejestracji produktu zyskujemy dodatkowo 1 rok gwarancji).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)