Wygrana za 20 godzin rozmowy

Wygrana za 20 godzin rozmowy

Wygrana za 20 godzin rozmowy
15.05.2007 13:20, aktualizacja: 15.05.2007 13:45

30 tys. zł nagrody w konkursie na "Najdłuższą rozmowę telefoniczną" zorganizowanym przez UPC Polska i Radio WAWA zdobyła Barbara Czapska z Warszawy, która bez przerwy rozmawiała przez telefon ponad 20 godzin.

Czterech finalistów konkursu walczyło między sobą w sobotę 12 maja w specjalnie przygotowanych budkach telefonicznych UPC, ustawionych w centrach handlowych w Krakowie i w Warszawie, prowadząc rozmowy z przedstawicielami Radia WAWA.

Główną nagrodę, ufundowaną przez UPC w postaci 30 tys. zł otrzymała 26-letnia Barbara Czapska z Warszawy. Rozmawiała bez przerwy przez 20 godzin, 11 minut i 51 sekund pokonując rywali, którzy przy telefonie wytrzymali krócej o 98 min, 76 min oraz jedynie 9 minut.

_ "Dawałam sobie maksymalnie cztery godziny. Nie sądziłam, że jestem w stanie tak długo wisieć na telefonie. Wygrałam z samą sobą" _- powiedziała szczęśliwa laureatka i już zapowiedziała, że za wygrane pieniądze sprowadzi swoją ukochaną klacz do Warszawy, kupi samochód, a także odbędzie wymarzoną podróż po wszystkich jaskiniach w Polsce.

Bicie rekordu najdłuższej rozmowy telefonicznej zostało zorganizowane przez UPC, aby zwrócić uwagę na nową na rynku ofertę telefoniczną: Taryfę Superprostą.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)