Wygraj smartfona i bilety na EURO 2012

Wygraj smartfona i bilety na EURO 2012

Wygraj smartfona i bilety na EURO 2012
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.02.2012 14:17, aktualizacja: 06.02.2012 15:49

Oprócz biletów na mecze EURO 2012, w loterii Orange codziennie do wygrania jest 12 smartfonów

Orange, Oficjalny Partner UEFA EURO 201. oraz Sony Ericsson wspólnie przygotowali nową propozycję dla klientów, którzy wezmą udział w kolejnej odsłonie loterii "EURO 2012 z Orange". Od lutego, oprócz biletów na mecze EURO 2012, w loterii Orange codziennie do wygrania jest 12 smartfonów Sony Ericsson Xperia neo V. W specjalnych strefach kibica w salonach Orange klienci będą mogli sprawdzić możliwości nowych smartfonów.

Tak jak dotychczas, w loterii Orange codziennie do wygrania są także 4 bilety na mecze fazy grupowej UEFA EURO 201. oraz 12 piłek. Od 1 stycznia są to repliki oficjalnej piłki meczowej UEFA EURO 2012 - Tango 12.

Aby wziąć udział w loterii "EURO 201. z Orange", wystarczy kupić jeden z produktów lub usług Orange wyszczególnionych w regulaminie, a następnie wysłać bezpłatnego sms-a o treści EURO pod numer 2012. Za każdy zakupiony produkt czy usługę klient otrzymuje określoną liczbę losów, które biorą udział w losowaniu nagród.

_ - Jako oficjalny partner Piłkarskich Mistrzostw Europy UEFA EURO 2012 możemy zaproponować naszym klientom dodatkowe korzyści, sprawić, że będą mogli czerpać jeszcze większą radość z tego turnieju. Orange jest jedynym operatorem w Polsce, który umożliwia swoim klientom wygranie biletów na mecze UEFA EURO 2012 - do tej pory rozlosowaliśmy ich już ponad tysiąc. Dzięki współpracy z firmą Sony Ericsson oferujemy jeszcze więcej - najnowocześniejsze smartfony, wprost stworzone by dzielić się wrażeniami i przeżywać piłkarskie emocje wspólnie z przyjaciółmi. To pierwszy efekt naszej współpracy, przygotowujemy kolejne niespodzianki - _ powiedział Leszek Hołda, dyrektor programu EURO 201. w Grupie TP.

_ - Jesteśmy fanami EURO 2012, dlatego zaangażowaliśmy się w tak ważną i prestiżową współpracę z Orange w Polsce. Współpraca z Orange zapewni fanom piłki nożnej i wielbicielom marki Xperia jeszcze bogatsze przeżycia piłkarskie. Nasze multimedialne smartfony, z superszybkim procesorem, z pewnością pozwolą fanom zarejestrować wyjątkowe emocje czy to w postaci filmów w jakości HD, czy zdjęć najwyższej jakości - _ mówi Agnieszka Jaśkiewicz, Head of Marketing, Sony Ericsson w Polsce. _ - Mając przy sobie smartfon Xperia, będą mogli błyskawicznie podzielić się niezapomnianymi wrażeniami z rozgrywek ze znajomymi na swoim profilu FB - _ dodaje Agnieszka Jaśkiewicz.

Dzięki współpracy Orange i Sony Ericsson, od lutego pulę nagród w loterii EURO 201. z Orange wzbogaciły nowoczesne smartfony Xperia - do wygrania jest 720 Xperii neo V z najnowszą i najszybszą wersją systemu Android.

Orange jest globalnym sponsorem UEFA EURO 2012. To pierwszy projekt sponsoringowy realizowany na tak dużą skalę - obejmuje 11 krajów Europy, w których obecna jest marka Orange. Pozwala on Orange zaproponować innowacyjne produkty i usługi, które umożliwią klientom wspólne przeżywanie emocji tego piłkarskiego święta.

Sony Ericsson Xperia neo V jest wyposażona w 3,7 - calowy wyświetlacz Reality z silnikiem graficznym Mobile BRAVIA, zapewniającym najlepszą jakość obrazu przy odtwarzaniu nagranych materiałów. Urządzenie umożliwia robienie trójwymiarowych zdjęć oraz filmów wideo w jakości HD. Dzięki możliwości podłączenia do telewizora można je także oglądać na dużym ekranie także w jakości HD. Dzielenie się piłkarskimi emocjami ułatwia funkcja wideoczat i bezpośredni dostęp do Facebooka.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)