Wyciskacz soków MPM: Slow Juicer MSO‑04M

Wyciskacz soków MPM: Slow Juicer MSO-04M
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.10.2013 08:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Doskonałym zastrzykiem witamin jest szklanka świeżo wyciśniętego soku. Na przykład przygotowany z sałaty, marchewki oraz cytryny, dostarczy organizmowi witamin C, D i E, które wzmacniają odporność organizmu. W dostarczeniu takiej porcji może pomóc nowy wyciskacz Slow Juicer MSO-04M firmy MPM.

Urządzenie posiada wolnoobrotowy wyciskacz, który najpierw miażdży składniki, a następnie wyciska z nich sok. Proces ten jest wolniejszy niż przygotowanie soku w sokowirówce, jednak napój nie nagrzewa się i nie napowietrza, dzięki czemu można go przechowywać w lodówce do 7. godzin. Soki można uzyskać nawet z takich składników jak kiełki, sałata, szpinak czy cytrusy, jeżyny, winogrona. Dodatkowo, przygotowane w ten sposób zachowują wszystkie właściwości smakowe oraz odżywcze owoców i warzyw.

Obudowa i filtr Slow Juicera są wykonane ze stali nierdzewnej. Stabilność urządzenia zapewniają gumowe, antypoślizgowe nóżki. Dodatkowym udogodnieniem pomiędzy przygotowywaniem soków o różnych smakach jest możliwość szybkiego oczyszczenia wodą urządzenia –. wystarczy trochę jej wlać, w otwór do wkładania owoców, warzyw i włączyć urządzenie, zamiast soku wydobędą się ewentualne odpadki. Produkt posiada także system bezpieczeństwa, który zablokuje urządzenie w przypadku nieprawidłowego złożenia.

Cena: 670 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także