Wybuch komputera przyczyną śmierci 28-latka?

Wybuch komputera przyczyną śmierci 28‑latka?

Wybuch komputera przyczyną śmierci 28-latka?
08.04.2009 09:00, aktualizacja: 08.04.2009 10:32

28-letni inżynier oprogramowania zginął w domu prawdopodobnie od wybuchu komputera - donosi dziennik The Times of India.

28-letni mężczyzna zatrudniony był w indyjskiej firmie Tata Consultancy Services na stanowisku inżyniera oprogramowania. Jego zwłoki zostały znalezione w apartamencie przy Telugu Brahmin Street w dzielnicy Velachery (miasto Chennai).

Wraz z ofiarą mieszkało jeszcze dwóch mężczyzn. Jednego z nich nie było podczas tragicznego zdarzenia, natomiast drugi, który brał w tym czasie kąpiel, usłyszał w pewnym momencie wybuch i gdy "_ natychmiast pobiegł sprawdzić co się stało, zobaczył zwęglone ciało swojego przyjaciela i zemdlał _".

Obraz
© (fot. flickr)

Funkcjonariusze badający sprawę są zdumieni. "_ To brzmi nieprawdopodobnie. Nie słyszeliśmy o podobnej sprawie wcześniej. To co zobaczyliśmy sugeruje, że młody człowiek zginął w wypadku - znaleźliśmy jego ciało w pozycji siedzącej przed spalonym komputerem _" - tłumaczy jeden ze stróżów prawa.

Niestety dziennik The Times of India nie podaje bliższych informacji na temat zabójczego sprzętu ( nie jest do końca jasne, czy był to komputer stacjonarny, czy przenośny ).

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (327)